Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'dan Davutoğlu'na Konya Göndermesi!

Kendisi de Konyalı olan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yeni parti kurma hazırlığında olduğu iddia edilen Ahmet Davutoğlu'na Konya göndermesinde bulundu! Bakan Murat Kurum yeni parti kuracağı iddiaları nedeni ile hedef tahtasına oturtulan Ahmet Davutoğlu'na Konya'dan isim vermeden göndermede bulundu.

GÜNDEM 13.08.2019 - 11:21 15.07.2021 - 00:14 SERHATMEDYA

Kendisi de Konyalı olan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yeni parti kurma hazırlığında olduğu iddia edilen Ahmet Davutoğlu'na Konya göndermesinde bulundu!

Bakan Murat Kurum yeni parti kuracağı iddiaları nedeni ile hedef tahtasına oturtulan Ahmet Davutoğlu'na Konya'dan isim vermeden göndermede bulundu. Konya İle AK Parti Arasına Kimse Giremez! Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "Konya ile liderimiz arasına kimse giremeyecektir" diyerek isim vermeden Ahmet Davutoğlu'na göndermede bulundu. Bayramlaşmak için memleketi Konya'ya giden Bakan Murat Kurum burada yapmış olduğu konuşmasında “Hiçbir zaman Konya ile AK Parti’nin arasına kimse girememiştir. Konya ile liderimiz, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın arasına kimse girememiştir, giremeyecektir.İki gün sonra AK Partimizin 18. yıl dönümü. İnşallah bu teşkilatla, bu kardeşlerimizle, biz yeni 18 yılların kapısını hep birlikte aralayacağız. Konya'mız gönüllerin şehridir. AK Parti gönüllerin partisidir ve 17 yıldır liderimizin arkasında dimdik durmuş bir partidir.Hiçbir zaman Konya ile AK Parti’nin arasına kimse girememiştir. Konya ile liderimiz, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arasına kimse girememiştir, giremeyecektir" diyerek Ahmet Davutoğlu'na isim vermeden göndermede bulunmuş oldu. Gözler Ahmet Davutoğlu'na çevrilirken AK Partililer tarafından "hoca" sıfatı ile anılan Davutoğlu'nun bu açıklmaya bir yanıt verip vermeyeceği ise merak konusu oldu.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@