Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Açıkladı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hediye Edilen Lüks Limuzin 41 Bin Liraya Satıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kullanımı için Hyundai firması tarafından 2004 senesinde hediye edilen limuzinin akıbeti soru önergesine konu olmuştu.

GÜNDEM 17.03.2020 - 14:54 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kullanımı için Hyundai firması tarafından 2004 senesinde hediye edilen limuzinin akıbeti soru önergesine konu olmuştu. Konu hakkında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı açıklama yaparak söz konusu limuzinin satıldığı açıklandı. Detaylar haberimizde.. .

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal tarafından verilen soru önergesine yanıt verdi. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN LİMUZİNİ 41 BİN LİRAYA SATILDI!CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kullanımı için 2004 senesinde Hyunai firması tarafından hediye edilen limuzinin akıbeti hakkında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na soru önergesi vermişti.. Tanal hazırlamış olduğu soru önergesinde "Söz konusu aracın satışına ilişkin ihale duyurusunun hangi tarihte nerede yayınlandığını, 2004 model Hyundai marka limuzinin ihalesine kaç kişinin katıldığını, limuzinin kaç TL'ye satıldığını, elden çıkarılan aracın parasal değerinin hangi kriterlere göre belirlendiğini" gibi bir takım sorular yöneltmişti. Söz konusu soru önergesine beklenen yanıt geldi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı önergeye konu olan limuzinin 41 bin 500 liralık fiyat ile satıldığını açıkladı. Ankara Çevre İl Müdürlüğü/Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığına devredilen bir aracın ihalesine ilişkin verilen soru önergesine verilen yanıtta aracın düzenlenen açık teklif usulü ihale ile 41 bin 500 liralık bedelle satıldığı duyuruldu. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@