Chester Koltuk Takımları Renk Kombinleri Hakkında Püf Noktalar

17.yüzyıldan günümüze ulaşan stilleriyle dikkat çeken Chester koltuk takımları ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Chester Koltuk Takımları Renk Kombinleri Hakkında Püf Noktalar

Chester koltuk takımları, renk kombinleri sayesinde uzun yıllardır popülaritesini yitirmemiştir.17. Yüzyıl dekorasyonunda lüks etkileri öne çıkaran bu ürünleri günümüzde neredeyse her renkte üretiliyor. Kapitoneli olan bu ürünleri kullandığınız birçok alanda tercih edilen koltuk renkleri, tek renk olabildiği gibi iki renk şeklinde seçilerek kullanılabiliyor.

Hem ekonomik hem de şık bir görünüme davetiye çıkaran Chester koltuklarla memnun kalacağınız bir iç dekorasyon oluşturabilirsiniz. Lüksü çağrıştırılan bu ürünleri tercih edeceğiniz mekanların da önemi elbette belirgin olacaktır. Yani küçük metrekareli bir evde bu ürünü kullanmanız abes kaçabilir.

Chester Koltuk Nerelerde Kullanılabilir?

Metrekaresi geniş olan mekanlarda kullanabileceğiniz Chester koltuk modelleri son derece geniş bir yer kaplamaktadır. Özellikle müstakil yapılı villa tipi konutlarda tercih edeceğiniz bu takımları birçok yerde kullanabilirsiniz. Tek renk olabileceği gibi iki renk şeklindeki kombinlerde de bu ürünü kullanmanız mümkün olabilir.

Bordo, lacivert, mavi, yeşil gibi renklerde üretilen bu koltukların ikili, üçlü ve tekli kombinasyonlarını tercih edebilirsiniz. Genel olarak kullanıma uygun olan üçlü kanepe şeklindeki ürünlerle şık konseptler oluşturabilirsiniz. Salonunuzda bej rengi ve açık mavi, kırmızı ve altın sarısı gibi renkleri kullanarak ikili renklerde de tercih edebilirsiniz. Ancak tavsiyemiz tek renk üzerinden seçiminizi yapmanız olacaktır.

Chester Koltuk Takımları Renk Kombinleri Hakkında Püf Noktalar - Resim 1

Şık Konsept Tasarımlar

Farklı renklere sahip olan birçok üründe olduğu gibi bu ürünlerde de beğeni kazanan kombinleri ortaya çıkarabilirsiniz. Mesela gri Chester koltuk modelleri son derece popüler olmakla birlikte modern dekorasyonlarda tercih edilebilir.

Ancak daha ağır ve klasik bir iç mimari düşünüyorsanız klasik hale gelmiş kırmızı, bordo, yeşil ve benzer tonları kullanabilirsiniz. Tabi bu koltuğu tercih ediyorsanız aksesuar olarak altın varaklı ürünler ve avizeler de vazgeçilmez bir şekilde tercih edilebilir. Masa ve sandalye kullanımında özel seçimlerin ön plana çıktığı stiller için de kapitone kaplamalı klasik sandalye modellerini ahşap masalarla birlikte kullanabilir.

Özel Sipariş Ürünleri

Modern olarak tercih edilen Chester kanepeler genelde açık renkler ve pastel renkler olarak kullanılıyor. Bu durumda sipariş üzerine üretilecek olan açık renk Chester koltuk modelleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerde açık renklerin yanı sıra, pembe, mavi ve yeşil gibi butik konseptleri çağrıştıran seçenekler de öne çıkıyor.

(Manset Resim: Tarz Mobilya, Haber İçi Resim: evmoda)

SONRAKİ HABER