CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Torpil ve Aile Destekleri Sigortası Açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Burdur'daki üye katılım töreninde yaptığı konuşmada iktidara geldikleri zaman yapacaklarına değindi. Gündeminde torpil ve Aile Destekleri Sigortası var

Gündem 20.05.2022 - 12:43 20.05.2022 - 12:43 Gülşah Konuk Akın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Burdur'da düzenlenen üye katılım töreninde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu'nun gündeminde iktidara geldikleri zaman atacakları adımlar vardı. Aile Destekleri Sigortası'nı getireceklerini söyleyen Kılıçdaroğlu, kadınların parlamentoda temsillerini artıracaklarına da değindi. Gençlerin sorunlarına da dikkat çeken CHP Lideri, herkese hakkını teslim edeceğini ve torpili kaldıracağını söyledi.

BERABER YAŞAYALIM DAVASI

Etkinliğe katılanların heyecanına değinen Kılıçdaroğlu: "İlk kez bu kadar heyecanlı bu kadar toplulukla karşı karşıyayım. Burada olmaktan onur ve şeref duyuyorum. Gençlerin heyecanını bir dava uğruna büyütmemiz gerekiyor. O dava beraber yaşayalım davasıdır. Ayrışma değil kucaklaşma davasıdır. Herkesin işinin aşının olduğu bir davadır. Bu dava dolayısıyla buradayım. Bu davanın neferi olarak karşınızdayım." dedi.

Bucak'tan çıkan oy oranının arzu ettikleri seviyede olmadığını söyleyen Kılıçdaroğlu, hatanın kendilerinde olduğunu, Bucak'a gitmediklerini, Ankara'da oturup güzel laflar edip sonrasında da oy vermedikleri için kızdıklarını, kendisinin böyle bir insan olmadığını, rüşvet yiyenlerin karşısında olduğunu açıkladı.

üye katılım törenleri kılıçdaroğlu

AİLE DESTEKLERİ SİGORTASI

İktidara geldikleri zaman Aile Destekleri Sigortası'nın getireceklerini söyleyen Kılıçdaroğlu:"Kadınlar ne kadar güçlü olursa toplum o kadar güçlü olur, Türkiye güçlü olur. Allah nasip eder iktidar olursa kadınların parlamentoda güçlü olmasının önünü açacağız. Gençler hiç meraklanmayın bu ülkenin geçmişi de sizdiniz, geleceği de siz olacaksınız. Bu ülkeyi büyütecek olacak sizin azminiz ve kararınız olacak. Önünüzdeki bütün engelleri kaldırmak benim boynumun borcu olacak." ifadelerini kullandı.

Hedeflerinin yolsuzluk ve yoksulluğu tamamen bitirmek olduğunu söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, torpili tamamen kaldıracağını, herkesin hakkını teslim edeceğini söyleyerek katılan herkese teşekkür etti.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@