CHP Grup Toplantısı Ne Zaman, Kılıçdaroğlu Bugün Saat Kaçta Konuşacak?

CHP Meclis Grup Toplantısı için geri sayım başladı. 104 emekli amiral bildirisi, dün açıklanan enflasyon rakamları ve ekonomide yaşanan dalgalanma başta olmak üzere çok sayıda önemli gündem maddesinin değerlendirileceği TBMM CHP Grup Toplantısı ne zaman, bugün saat kaçta, Kemal Kılıçdaroğlu bugün grup konuşması hangi kanalda?

CHP Grup Toplantısı Ne Zaman, Kılıçdaroğlu Bugün Saat Kaçta Konuşacak?

Ekonomide yaşanan dalgalanma, 104 emekli amiral bildirisi, dün açıklanan enflasyon rakamlarının oldukça yüksek çıkması ve Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan eleştirilere yanıt verilecek olması gibi son derece yoğun bir gündem ile gerçekleşecek CHP Meclis Grup Toplantısı kamuoyu tarafından da yakından takip ediliyor.

CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşma yapacağı TBMM Meclis Grup Toplantısı bugün gerçekleştirilecek. Mecliste bugün ilk olarak MHP'nin ardından ise HDP'nin grup toplantısı yapılacak. Bugünkü son grup toplantısı ise CHP tarafından gerçekleştirilecek.

CHP GRUP TOPLANTISI BUGÜN SAAT KAÇTA?

Kılıçdaroğlu grup toplantısı bugün yapılacak. CHP Haftalık grup toplantısı 6 Nisan 2021 Salı günü yani bugün yapılırken Kemal Kılıçdaroğlu konuşmasına 13:30 itibari ile başlayacak.

Gündemin son derece yoğun ve tartışmalı olduğu bir dönemde yapılacak olan grup toplantısının da önemi arttı. Özellikle de 104 emekli amiral tarafından imzalanan ve içerisinde darbe iması olduğu yönündeki söylemlerle sert eleştirilen bildiriye verilecek olan yanıt merakla bekleniyor.

Sık sık Kanal İstanbul projesine karşı olduklarını belirten CHP Genel Başkanı tarafından yapılacak olan açıklamalarda yine proje hakkındaki son gelişmeler için yapılacak olan açıklamalar, dün Türkiye İstatistik Kurumu TÜİK tarafından açıklanan enflasyon verilerinin son 19 ayın zirvesine ulaşması, Merkez Bankası için yapılan görev değişimi sonrası yaşanan ekonomik çalkantı da merak edilen konular arasında yer alıyor.

CHP GRUP TOPLANTISI CANLI YAYIN HANGİ KANALDA, NASIL İZLENİR?

Grup toplantısını canlı yayın ile izlemek isteyenler için CHP yönetimi internet üzerinden resmi sosyal medya hesaplarından her zaman olduğu gibi anlık yayın yapacak.