CHP Grup Toplantısı Ne Zaman, Kılıçdaroğlu Konuşması Bugün Saat Kaçta?

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlık edeceği grup toplantısı için geri sayım başladı. 5 Nisan 2022 CHP Grup toplantısı bugün ne zaman, Kılıçdaroğlu canlı yayın konuşması saat kaçta başlayacak?

Gündem 05.04.2022 - 08:44 05.04.2022 - 08:53 Gülcan Özer

CHP Grup Toplantısı için geri sayım başladı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündeme dair son değerlendirmelerini yapacağı ve meclis kürsüsünden önemli açıklamalarda bulunacağı toplantı için sayılı saatler kaldı. 

Dün gündeme bomba gibi düşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na açılan 1 milyon liralık tazminat davası sonrasında grup toplantısı daha da önemli hale gelmişti. Kendisine açılan milyonluk tazminat davası sonrasında gözler Kılıçdaroğlu'na çevrilmiş, vereceği yanıt merak konusu olmuştu. Bugünkü grup toplantısında bu konuda CHP liderinin vereceği yanıtta takip edilecek. 

CHP GRUP TOPLANTISI BUGÜN SAAT KAÇTA?

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 5 Nisan 2022 Salı günü yani bugün partisinin Meclis toplantısında kürsüye çıkarak gündeme dair önemli açıklamalarda bulunacak. CHP Liderinin başkanlık edeceği TBMM grup toplantısı 13:30 itibari ile başlayacak. Toplantı kapsamında kürsüye çıkacak olan Kılıçdaroğlu'nun konuşması partililer tarafından takip edilecek. 

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun konuşmasında dün TÜİK tarafından açıklanan ve son 25 senenin en yüksek seviyesine ulaşarak rekor kıran enflasyon rakamlarına, işsizlik ve ekonomik sorunlara dair önemli açıklamalar yapması beklenirken yine kendisine Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılan 1 milyon liralık yeni tazminat davası hakkında da yanıt vermesi bekleniyor. 

CHP GRUP TOPLANTISI CANLI İZLE 5 NİSAN 2022! HANGİ KANAL VERİYOR?

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun yapacağı konuşmayı Halk TV canlı yayımlarken yine CHP'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden de canlı olarak yayımlanacak. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@