CHP'de Yaşanan Görüşme Olayına Dair MHP Lideri Bahçeli'den Proje Açıklaması

CHP'de devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme polemiğine ilişkin bir açıklamada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den geldi.

GÜNDEM 26.11.2019 - 10:26 15.07.2021 - 00:12 Emlak 365

CHP'de devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme polemiğine ilişkin bir açıklamada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den geldi. Devlet Bahçeli konuya dair açıklamasında yaşananları proje olarak gördüğünü ifade etti.

Siyaset gündeminin en çok konuştuğu konuların başında Cumhurşyet Halk Partisi'nde yaşanan konular geliyor. Cumhuriyet Halk Partili bir ismin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü iddiaları gündemde önemli yer tutarken konuya dair açıklamalarda gelmeye devam ediyor. DEVLET BAHÇELİ'DEN PROJE AÇIKLAMASIMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde yaşanan olaylara ilişkin görüşlerini kamuoyu ile paylaştı. MHP Lideri Devlet Bahçeli, Türkgün gazetesine yapmış olduğu açıklamasında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun durumuna değindi. CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun günden güne eridiğini, günahlarının saymakla bitmeyeceğini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli sert eleştirilerde de bulundu. Yaşanan son olayla ilgili proje değerlendirmesinde bulunan Devlet Bahçeli şu ifadeleri kullandı.''CHP'de yaşananlar bana göre bir kumpastan ziyade bir projedir. Bu projenin ismi de Kılıçdaroğlu'na alternatif oluşturma projesidir. Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP Türkiye'nin karşısındaki mihrak haline gelmiştir. Anlaşılan bu siyaset ilkelliğiyle bezenmiş kirli üsluptan rahatsızlık duyanların bir alternatif oluşturmak için harekete geçmişlerdir.''Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@