CHP’li vekil Bakan Turhan’a sordu: Devletten ödenek alınan inşaat yarım mı kaldı?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan tarafından yazılı olarak cevaplandırılması için CHP Muğla Milletvekili  Av.

EMLAK HABERLERİ 27.08.2019 - 15:30 15.07.2021 - 00:13 SERHATMEDYA

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan tarafından yazılı olarak cevaplandırılması için CHP Muğla Milletvekili  Av. Burak ERBAY tarafından soru önergesi verildi.

 Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili  Av. Burak ERBAY, Muğla ili Seydikemer ilçesini Antalya, Burdur, Denizli, Afyon, Ankara ve İstanbul gibi merkezlere bağlayan en önemli karayolu olan Yayla Yolu üzerinde açılacak Karabel Tüneli ile ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan tarafından yazılı olarak cevaplandırılması için soru önergesi verdi.DEVLETTEN ÖDENEK ALINAN İNŞAAT YARIM MI KALDI?Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan tarafından yazılı olarak cevaplandırılması için verilen soru önergesinde;1) Fethiye ve Seydikemer'i Antalya, Burdur, Denizli, Afyon, Ankara ve İstanbul gibi merkezlere bağlayan en önemli karayolu olan Yayla Yolu üzerinde açılacak Karabel Tüneli inşaatı hangi aşamadadır?2) 2019 yılı başında bitirileceği ve hizmete açılacağı söylenen karayolu ve tünel halen hizmete açılamamıştır. Tüne inşaatının ne zaman bitmesi öngörülmektedir?3) Yüklenici firmanın devletten ödenek almasına rağmen karayolu ve tünel inşaatının yarım kaldığı haberleri doğru mudur?4) Bu tünel ve karayolu için şimdiye kadar ne kadar harcama yapılmıştır? S) Bu tünel için toplam maliyet ne kadar olacaktır? Soruları yer aldı.CEVABI MERAK KONUSU OLDU!Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili  Av. Burak ERBAY tarafından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan tarafından yazılı olarak cevaplandırılması için verilen soru önergesine ne cevap vereceği merak konusu oldu.EN  GÜNCEL EMLAK HABERLERİNİ KAÇIRMAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİREREK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDİNİZİnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@