Çin Korona Virüs Salgını İle Mücadele İçin İkinci Hastane İnşaatını Tamamladı!

Çin'in Wuhan eyaletinde baş gösteren Corona Virüs salgını sonrası 2 günde inşaatı tamamlanan ilk hastanenin ardından ikinci hastane için de inşaat süreci tamamlandı.

EMLAK HABERLERİ 07.02.2020 - 11:57 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Çin'in Wuhan eyaletinde baş gösteren Corona Virüs salgını sonrası 2 günde inşaatı tamamlanan ilk hastanenin ardından ikinci hastane için de inşaat süreci tamamlandı. Çin devasa hastane ile virüsle mücadele konusunda daha etkin sonuçlar almayı planlıyor.

Çin'i etkisi altına alan Korona Virüsü salgını sonrasında önlem olarak 2 günde inşa edilen hastane gündeme bomba gibi düşmüştü. Yaşanan salgının büyümesi üzerine virüs ile mücadele konusunda ikinci hastanenin inşasına karar verilmişti. Çinli müteahhitler tarafından yapılan ikinci hastanenin inşaatı da tamamlandı. KORONA VİRÜS SALGINI İÇİN 2. HASTANE İNŞASI TAMAMLANDI! Kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir panik havası yaratan Corona Virüsü ile mücadele konusunda Çin sert tedbirler almaya devam ediyor. Açıklanan karar ile virüs salgını ile mücadele konusunda yeni bir hastane inşa edilmiş ve 2 günde inşaatı tamamlanan hasta tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştı. İlk hastanenin tamamlanmasının ardından virüs salgını ile mücadele konusunda ikinci hastanenin inşaatı da tamamlandı. LEİSHENSHAN HASTANESİ İNŞAATI TAMAMLANDI, TESLİM YAPILMASI BEKLENİYOR! Konu hakkında yapılan açıklamada Korona Virüs salgını ile mücadele konusunda Leishenshan Hastanesi için inşaat süreci tamamlandı. Hastanenin teslim sürecinin devam ettiği, virüsten etkilenen kişilerin bu iki hastanede tedavi altına alınacağı açıklandı. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@