Citroen Araba Kampanyaları! 40 Bin TL, 60 Bin TL, 90 Bin TL Faizsiz Kredi Destekleri!

Yeni bir otomobil satın almak isteyenlere Citroen firması tarafından kredi destekleri veriliyor. Citroen Mayıs 2022 araba kampanyaları nelerdir? 

Finans 26.05.2022 - 01:06 26.05.2022 - 01:06 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de sıfır kilometre otomobillerin fiyatları vatandaşların ortalam alım gücünün oldukça üzerine çıktı. Peşin ödeme yaparak sıfır kilometre otomobil sahibi olmak oldukça zor bir hale geldi. Otomobil firmaları da yaşanan bu finansal sıkıntıyı görerek araba kampanyalarını buna göre şekillendiriyorlar. Müşterilere kredi destekleri veren firmalar araç satış rakamlarını bu şekilde arttırmayı hedefliyorlar. Citroen de bu kapsamda bazı kredi desteklerini müşterilerin kullanımına sundu.

CİTROEN ARABA KAMPANYALARI

Citroen hemen hemen her model sıfır kilometre araç için araba kampanyası düzenliyor. Bu araba kampanyaları tamamen kredi desteklerinden oluşurken müşteriler bu kredi imkanlarını Mayıs ayının sonuna kadar kullanabilecekler. Haziran ayına girildiğinde ise kampanyalar sona erecek ve müşterilere farklı kampanyalar farklı şartlarda sunulacak. 

Citroen firması tarafından açıklanan araba kampanyasına göre Citroen C3 model araç satın almak isteyen müşterilere iki ayrı kredi imkanı sağlanıyor. Müşteriler bu kredi tekliflerinden birisini seçebilecekler. Buna göre 12 ay vadeli 40 Bin TL kredi desteği faizsiz olarak müşterilere teklif ediliyor. Bir diğer kredi taklifi ise 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,89 faizli 65 Bin TL kredi desteği olarak açıklandı. 

Citroen tarafından C3 Aircross ve Citroen C4 için de müşterilere iki kredi desteği seçeneği sunuluyor. 12 ay vadeli 60 Bin TL kredi faizsiz olarak kullanılabilecek. Ayrıca müşteriler tercih ederlerse 12 ay vadeli ve 100 Bin TL kredi desteğini aylık 0,89 oranlı faiz ile alabilecekler. 

Citroen firması tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Citroen C5 Aircross için de müşterilere kredi desteği verilecek. Bu kapsamda 12 ay vadeli 90 Bin TL kredi imkanı faizsiz olarak kullanılabilecek. Bunun yerine müşteriler 12 ay vadeli 175 Bin TL kredi desteğini de aylık 0,99 faizle çekebilecekler. 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@