Citroen Avantajlı Eylül 2021 Araba Kampanyaları! Faizsiz Kredi İle Sıfır Kilometre Otomobil Satışı

Eylül ayında sıfır kilometre otomobil sahibi olmak isteyenler için avantajlı imkanlar verilen araba kampanyası Citroen tarafından açıklandı. 

Finans 12.09.2021 - 18:13 12.09.2021 - 18:19 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de sıfır kilometre otomobil satın almak vatandaşlar için oldukça maliyetli olurken firmaların araba kampanyaları ile bu maliyetler daha kolay ödenebilir hale gelebiliyor. Citroen de Eylül 2021 araba kampanyalarını açıklayarak müşterilere avantajlı imkanlar verildiğini duyurdu. Eylül ayı Citroen araba kampanyalarının avantajları nelerdir?

CİTROEN EYLÜL AYI ARABA KAMPANYALARI

Citroen Eylül ayı araba kampanyaları incelendiğinde müşterilere verilen kredi destekleri dikkat çekiyor. Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen müşteriler Citroen'den modellere göre değişmekle beraber farklı faiz oranları ile kredi kullanabiliyorlar. Verilen bu kredi imkanı ile de peşin parası olmayan müşteriler de kolayca bir sıfır kilometre Citroen model otomobil sahibi oluyorlar. 

CİTROEN C3 ARABA KAMPANYASI

Citroen tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Citroen C3 Feel Bold 1.2 PureTech EAT6 model sıfır kilometre otomobil sdatın almak isteyen müşterilere firma tarafından 60 Bin TL kredi desteği veriliyor. 12 ay vadeli olan bu kredi desteğinin aylık faiz oranı yüzde 0,99 olarak açıklandı.

YENİ C3 AİRCROSS SUV ARABA KAMPANYASI

Citroen'in kredi imkanı sağladığı bir diğer model aracı Citroen Yeni C3 Aircross SUV model otomobil oldu. Bu aracı satın almak isteyen müşterilere 60 Bin TL kredi verildiği duyuruldu. 12 ay vadeli olan bu kredi desteğinin aylık faiz oranı yüzde 099 olarak belirlendi. 

citroen araba kampanyaları

CİTROEN C5 AİRCROSS SUV ARABA KAMPANYASI

Citroen'in çok satılan SUV model araçlarından olanCitroen C5 Aircross SUV için de kredi desteği imkanı müşterilere veriliyor. Bu otomobili satın almak isteyen müşterilere iki ayrı kredi imkanı tanınıyor. Buna göre 120 Bin TL'lik kredi 24 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli olarak verilirken 90 Bin TL'Lik kredi imkanı da 12 ay vadeli ve faizsiz olarak sunuluyor. Müşteriler bu iki tekliften birisi seçmek durumundalar. 

CİTROEN C4 ARABA KAMPANYASI

Citron C4 model otomobil için d emüşterilere kredi imkanı veriliyor. Buna göre müşteriler bu model araç satın alımında 60 Bin TL'Lik kredisyi 12 ay vade ve aylık 0,99 kredi faizi ile kullanabiliyorlar. 

CİTROEN FAİZSİZ KREDİ DESTEKLERİ

Citroen tarafından müşterilere diğer modellerde de faizsiz kredi imkanı veriliyor. Buna göre Citroen Berlingo Kombi model araç için 40 Bin TL'Lik kredi 12 ay vade sıfır faizle veriliyor. Bunuyn yanında Citroen C-Elysee model araçlar için de sıfır faizli 12 ay vadeli 40 Bin TL kredi desteği sunuluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@