Çocuklarının Eğitimi İçin Kamu Bankasından Kredi Desteği! Halkbank Bu Kişilere Finansman Desteği Veriyor!

Çocuklarının eğitimi için finansman arayanlara Halkbank’tan cazip oranlara sahip eğitim kredisi veriliyor! Uygun faiz ve ödeme koşulları ile eğitim kredisi desteği duyuruldu!

Çocuklarının Eğitimi İçin Kamu Bankasından Kredi Desteği! Halkbank Bu Kişilere Finansman Desteği Veriyor!

Çocukları okuyan ailelerin finansman ihtiyaçlarına yönelik Halkbank’tan büyük bir destek geldi. Uygun faiz oranları ve ödeme planları ile çocuklarının eğitimi için kredi desteğinden yararlanmak isteyenlere en cazip oranlar sunulmaya devam ediyor. Eğitim masraflarının da son dönemde bir hayli artmasının ardından özellikle dar gelirli ailelerin uygun oranlara sahip eğitim kredisinden yararlanarak eğitim masraflarının karşılamaları sağlanacak.

Halkbank Eğitim Kredisi Hesaplama

Halkbank Eğitim Kredisi kapsamında uygun oranlar sunulmaya devam ediyor. Çocuklarının eğitimi için kredi kullanacak kişiler 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde 36, 50.000 TL ve üzerinde talep edilecek kredilerde ise 24 ay vade imkanından yararlanabilecek. Yüzde 1,63’ten başlayan faiz oranları ile rahat bir ödeme dönemi ile kredi kullandırılması hedefleniyor.

50.000 TL kredi için 36 ay vade ve yüzde 1,63 faiz oranlarına göre aylık sadece 1.947,81 TL taksit ödemesi yaparak eğitim kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Tahsis ücreti ödemeden de kullandırılabilen kredi kapsamında vade sayısı ve kredi tutarına göre farklı faiz oranları üzerinden hesaplamalar yapılabilmektedir.

Eğitim Kredisi Başvurusu

halkbank-harekete-gecti-halkbank-150-personel-alimi-yapacagini-duyurdu

Halkbank Eğitim Kredisi için cazip oranlardan yararlanmak isteyenlerin Halkbank şubelerinden başvurularını yapmaları mümkündür. En yakın Halkbank şubesine giderek başvuru adımlarını izleyen vatandaşlar, avantajlı oranlara sahip eğitim kredisi olanaklarından yararlanabilecekler.

Çocuklarının eğitim masraflarını en uygun kredi ile karşılamak isteyenlere özel ayrıcalıklı oranlar ile kredi veren Halkbank, 2022 yılında da masrafları nedeniyle çocuklarının eğitimlerini aksatmak istemeyen aileler için destek olmaya devam ediyor.

Eğitim Kredisi Veren Bankalar

Halkbank başta olmak üzere, kamu ve özel birçok banka tarafından eğitim kredisi desteği verilmeye devam ediyor. Halkbank’tan kullanılacak eğitim kredisinde ise cazip oranların sunulması çocuk okutan birçok aile için avantaj sağladı. 36 aya varan vade imkanı ile sağlanacak kredi ile eğitim masraflarını karşılamak isteyen vatandaşlara uygun finansman desteği verilmeye devam ediyor.