Corana Virüsü Nedeni İle Ankara Büyükşehir Belediyesi Teleferik Hattı İle Ulaşıma Ara Verdi!

Ankara Büyükşehir Belediyesi Koranavirüs salgını ile mücadeleye etkin bir şekilde devam ederken konu hakkında yeni bir tedbir önlemi aldığını duyurdu.

GÜNDEM 20.03.2020 - 18:02 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Ankara Büyükşehir Belediyesi Koranavirüs salgını ile mücadeleye etkin bir şekilde devam ederken konu hakkında yeni bir tedbir önlemi aldığını duyurdu. Alınan önlemler kapsamında Ankara Belediyesi vardiyalı çalışma sistemine geçerken ulaşımda düşen yolcu sayısı nedeni ile Özel Halk Otobüsleri sefer sayıları düşürülürken teleferik hattı ile ulaşıma ise ara verildi. Detaylar haberimizde...

Koranavirüs salgını sonrasında ulaşımda Ankara Büyükşehir Belediyesi önemli kararlar aldı. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIMDA KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ ALMAYA DEVAM EDİYOR Corana Virüsü salgını sonrasında Ankara Büyükşehir Belediyesi önlemler almaya devam ediyor. Alınan önlemler kapsamında Ankara Büyükşehir Belediyesi 23 Mart 2020 tarihi itibari ile vardiyalı sisteme geçildi. Başkan Mansur Yavaş yapmış olduğu açıklamasında "Sevgili mesai arkadaşlarım; Koronavirüs tedbirlerimiz kapsamında 23 Mart 2020 tarihinden itibaren kamu hizmetinin aksatılmaması gözetilerek ikinci bir emre kadar vardiyalı sistemle çalışacaksınız. Emekleriniz ve fedakarlıklarınız için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum" diyerek kararı açıkladı. Azalan yolcu sayısı neden ile özel halk otobüsleri için de sefer sayılarını azalttıklarını "Sevgili hemşehrilerim Başkent ulaşımında paydaşımız olarak faaliyet gösteren Ö.H.O ve Ö.T.A yolcu sayılarında koronavirüs salgını nedeniyle azalma olmuştur. Esnafımızın mağdur olmaması adına süresi gelen ruhsat bedelleri ve hat ihale bedelleri 2 ay süreli olarak ertelenmiştir" sözleri ile duyurdu. TELEFERİK HATTI İLE ULAŞIMA ARA VERİLDİ!  Verilen bir diğer kararda teleferik hattı için oldu. Başkan Yavaş "Kıymetli hemşehrilerim; Teleferik hattımızı günlük yolcu sayılarındaki azalma ve kabinlerin sosyal mesafeyi korumaya elverişli olmaması nedenleriyle geçici olarak hizmete kapattık. Ulaşımın aksamaması için ilgili hatta 2 adet körüklü otobüsümüz hizmet etmeye başlamıştır" diyerek teleferikle ulaşıma ara verildiğini duyurdu. 

Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@