Corona Virüs Kabusu! ABD'de Bir Türk Vatandaşı Öldü!

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan bir Türk vatandaşı yakalandığı amansız corona virüs hastalığı sebebiyle vefat etti.

GÜNDEM 26.03.2020 - 01:06 15.07.2021 - 00:08 Emlak 365

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan bir Türk vatandaşı yakalandığı amansız corona virüs hastalığı sebebiyle vefat etti. İsmi açıklanmayan vatandaşın 80 yaşında olduğu bildirildi.

Corona virüsü dünyayı altına aldığı esareti bir an olsun gevşetmiyor. Türkiye'ye tüm dünyadan ölüm haberleri gelmeye devam ediyor.Sabah saatlerinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Türkiye dışında 32 Türk vatandaşının corona virüs sebebiyle öldüğünü açıklamasının ardından bir ölüm haberi de Amerika Birleşik Devletleri'nden geldi.Amerika Birleşik Devletleri'nin New Jersey eyaletinde bulunan Paterson kentinde yaşayan 80 yaşındaki bir Türk vatandaşı corona virüsü sebebiyle hayatını kaybetti. İsmi açıklanmayan vatandaşın hastanede tedavi gördüğü bildirildi.Corona virüsü sebebiyle vefat eden Türk vatandaşının Amerika Birleşik Devletleri'nde yalnızca aile bireylerinin katılacağı sade bir cenaze töreni ile toprağa verileceği öğrenildi.Amerika Birleşik Devletleri'nden gelen bu ölüm haberiyle Türkiye dışında corona virüs sebebiyle ölen Türk vatandaşlarının sayısı 33'e yükseldi. Bu rakamın artmasından büyük endişe duyulurken Türkiye'deki vatandaşlar yurt dışında yaşayan yakınlarının sağlık durumlarından endişe ediyorlar.Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@