Covid Sonrası İlk Defa Kameralar Karşısında! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Faturalara İndirim Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan Covid-19 sonrası ilk defa kameralar karşısına çıktı. Cuma namazı sonrası konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan fatura ve enflasyon açıklamasında bulundu.

Gündem 11.02.2022 - 15:24 11.02.2022 - 15:24 Mustafa Karagöz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz hafta koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Sosyal medya üzerinden bir paylaşımda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan günler sonra ilk defa kameralar karşısında çıktı. 

Cuma namazı sonrasında gündem başlıklarını ele alan Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi. 

SAĞLIK DURUMU HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Çamlıca Camii'nde kılmış olduğu namazın ardından konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk olarak sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Hastalığı sırasında herhangi bir kırgınlık, yorgunluk hissetmediğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm çalışmalarını yürüttüğünü söyledi. Süreci çok çok rahat atlattığını vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan hastalığı bu şekilde rahat atlatmasında 2 Sinovac, 3 de Biontech aşısı olmasına bağladı. 4 5 günlük süre içinde negatife döndüğünü söyledi. 

Eşi Emine Erdoğan'ın sağlık durumu hakkında da bilgi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan "Emine Hanım benden 1 gün sonra pozitif çıktı. Henüz eşim atlatmadı, tedbirler devam ediyor. Pazartesiye kadar iyileşmesi lazım, BAE'ye birlikte gitmemiz gerekiyor. Eşim beni yalnız bırakmaz." dedi. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN FATURALARA İNDİRİM AÇIKLAMASI

Elektrik faturaları hakkında da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan bazı siyasilerin açıklamalarını eleştirdi. Bu konuda sağlanan desteklere dair kısa bilgi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan "Muhalefetin elektrik ve doğalgaz konusunda spekülatif gayretlerini boşa çıkartmak gerekiyor. Vatandaşlarımıza her türlü indirimi yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Vatandaşımızı enflasyona ezdirmedik ezdirmeyeceğiz." şeklinde konuştu. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@