Cristiano Ronaldo Conor McGregor'a komşu oldu

İspanya'da Marbella'dan 1.3 milyon sterlin'lik bir villa satın alan Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo Conor McGregor'a komşu oldu.

EMLAK MAGAZİN 27.08.2019 - 16:37 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

İspanya'da Marbella'dan 1.3 milyon sterlin'lik bir villa satın alan Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo Conor McGregor'a komşu oldu.

Dünyanın sayılı futbolcuları arasında gösterilen Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo Marbella'dan 1.3 milyon sterlin'lik bir villa satın aldı. Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo Conor McGregor'a komşu oldu.CONOR MCGREGOR'A KOMŞU OLDUMarbella'dan aldığı 1.3 milyon sterlin'lik (yaklaşık 9 milyon TL) yeni villa satın alanan Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun, İrlandalı karma dövüş sanatları ustası Conor McGregor'a komşu olması herkesi şaşırttı.9 MİLYON TLÜnlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun yaklaşık 9 milyon TL olan 4 odalı villayı da satın alarak 27 milyon sterlinlik mülk imparatorluğuna bir yenisi daha böylelikle eklemiş oldu. Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo tarafından satın alınan villanın yeni teknoloji ile donanması görenleri hayrete düşürüyor.HER ŞEY MEVCUTKız arkadaşı Georgina Rodriguez ile yeni villasında yaşayacak olan Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun teknolojik altyapısı ile inşa edilen villası kullanım açısından oldukça rahat görünüyor. Villada manzaralı havuzdan sinema odasına kadar her şey mevcut olması villayı görenleri kendisine hayran bırakıyor.ABARTI DETAYLAR BULUNMUYORAyrıca Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, sadeliği tercih etmesinden dolayı villanın dekorasyonunda gereksiz aksesuar ve abartı detaylar bulunmuyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@