ÇŞB 7 Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İle TKGM Müdür Yardımcısı Görevden Alma Kararı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 15 bürokratı görevden aldığını duyurdu. Görevden alınan isimler ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürleri kimler? İsimler haberimizde!

Emlak Haberleri 26.06.2019 - 08:24 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 15 bürokratı görevden aldığını duyurdu. Görevden alınan isimler ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürleri kimler? İsimler haberimizde!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı güne kadro depremi ile başladı. Çok sayıda üst düzey yönetici ve bürokrat görevinden alınırken çok sayıda yeni pozisyon için de atama kararları 26 Haziran 2019 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanarak yürürlüğe girdi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Ait Görevden Alma Kararı (Karar: 2019/139)

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kadroları İçin Yayımlanan Görevden Alma Kararları - Rehberlik ve Teftiş Başkanı Musa CAN,- Yüksek Fen Kurulu Başkanı Mehmet ŞAHKULUBEY,- Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Gökhan KANAL,- Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdür Yardımcıları Mahmut DAĞAŞAN, Alirıza TANAS ve Osman ÖZTÜRK,- Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet VARGÜN,- Mesleki Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet AY YILDIZ,- Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İsmail Tuna CEBECİOĞLU,- İsparta Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İlker YAVUZ,- İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin VARAN,- Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur ŞEREN,- Muş Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Metin İLHAN,- Nevşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet ÇİÇEK,- Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Osman ULUKAYA, görevden alınmıştır. Emlak365.com
Gelişmelerden Haberdar Olun

@