Cumhurbaşkanı Erdoğan: 5 Belediye Başkanı Partimize Katıldı, Bu Sayının Artacağına İnanıyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan katılmış olduğu etkinlik kapsamında yaptığı konuşmasında AK Parti'ye katılan yeni belediye başkanları hakkında konuştu.

GÜNDEM 15.01.2020 - 17:31 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Cumhurbaşkanı Erdoğan katılmış olduğu etkinlik kapsamında yaptığı konuşmasında AK Parti'ye katılan yeni belediye başkanları hakkında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında bu sayının artacağına inandığını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gün içerisinde katıldığı toplantılardan bir tanesi de Kardeş Belediyeler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı" oldu. AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen toplantı kapsamında bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Belediyecilik konusunda açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasını sizlerle paylaşıyoruz. 5 BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ'YE GEÇTİCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasının başında gerçekleştirilen son toplantıda AK Parti'ye geçen belediye başkanı sayısı hakkında bilgi verdi. Bundan sonraki süreçte de bu katılımların devam edeceğine inandığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı."Dünkü grup toplantımızda 5 yeni belediye başkanının partimize katılımını yaptık. Bu sayının önümüzdeki haftalarda daha da artacağına inancım tamdır. Her grup toplantımızda peyderpey kadromuzu yeni isimlerle genişletmeyi sürdüreceğiz. Yüreğinde vatan sevgisi olan herkese kapımız açık. Aramıza yeni katılan ya da katılacak yeni belediye başkanlarına her türlü desteği arkadaşlarımız verektir."Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında yer alan belediye başkanlarına yönelik bazı uyarılarda bulundu. Bu kapsamda halkımızla aramıza duvar örmemeliyiz diye Cumhurbaşkanı Erdoğan, insanlara tepeden bakmanın AK Partiliye yakışmayacağını söyledi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@