Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı "Ankara Gazi ve Göksu Millet Bahçesi ile Metro Hatları Geliyor"

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yenimahalle mitinginde çok önemli açıklamalarda bulundu ve Ankara'ya yapacakları çok sayıda projeyi duyurdu.

EMLAK HABERLERİ 14.03.2019 - 17:04 15.07.2021 - 00:17 SERHATMEDYA

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yenimahalle mitinginde çok önemli açıklamalarda bulundu ve Ankara'ya yapacakları çok sayıda projeyi duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yoğun Ankara mesaisine devam etti. Bugün ilk olarak Ankara Bilkent Şehir Hastanesi açılış törenine katılan Erdoğan ardından Yenimahalle'de düzenlenen mitinge iştirak ederek burada toplanan vatandaşlara hitap etti. Ankara Havalimanı Metro İhalesi Yapılacak! (Keçiören Kuyubaşı Esenboğa Havalimanı Metrosu Açıklaması)Ankara'da merakla beklenen yeni metro hatları içinde açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan " Keçiören Kuyubaşı Esenboğa Havalimanı Yıldırım Beyazıt Üniversitesi raylı sistem projemizin bütün alt yapı çalışmalarını tamamladık ve bu yıl ki alt yapı programına aldık. En kısa sürede de inşaatına başlayacağız. Raylı sistem projemizin inşaatına başlıyoruz; Yenimahalle ile havalimanı birleşecek. Yenimahalle ile Esenboğa Havalimanı arası raylı sistemlerle döşenmiş olacak" açıklamasında bulundu. Keçiören metrosu içinde yeni ihale hazırlığında olduklarını belirten Erdoğan bu projelerin hayata geçirilmesi için yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi. İçinde Açık Hava Sineması Olan Gazi Millet Bahçesi Yapılacak! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında "Yenimahalle'ye 3 bin 649 derslikli okul inşa ettik. Okullarımıza 3308 adet akıllı tahta verdik. İlçelerimizin imar sorunlarını çözdük; 27 bin kişiye tapularını teslim ettik. CHP'li belediye de olsa bu hizmetleri getirdik, bizde ayrımcılık yok.Gazi Millet Bahçesi'ni hayata geçiriyoruz. İçinde millet kıraathanesi, açık hava sineması, kır bahçesi, seyir alanları, bisiklet ve yürüyüş alanları olacak. Keçiören gelişirken Yenimahalle maalesef geriye düştü. Veyse Tiryaki Bey bu nedenle birçok proje hazırladı" diyerek yeni projelere de değindi. Haber Kaynağı: Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@