Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı! Bedelli Askerlik Kalıcı Oluyor,Yeni Askerlik Sistemi Hakkında Merak Edilenler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bedelli askerlik hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bedelli askerlik kalıcı olurken yeni askerlik sistemi netleşiyor.

GÜNDEM 17.02.2019 - 18:18 15.07.2021 - 00:17 SERHATMEDYA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bedelli askerlik hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bedelli askerlik kalıcı olurken yeni askerlik sistemi netleşiyor.

AK Parti'nin Balıkesir mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni askerlik sistemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. İstanbul İzmir Otoyolu Ne Zaman Açılacak?İstanbul İzmir projesi hakkında da açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan "İstanbul-İzmir otoyolunun Balıkesir kuzey ve batı kavşağı arasındaki kısmıyla Akhisar ve Saruhanlı kavşakları arasındaki bölümünü önümüzdeki ay trafiğe açıyoruz.Terminal Binası yakında tamamlanıyor, ve bu yıl içinde havaalanını açıyoruz. Balıkesir'in içme suyu problemini çözdük. Yeni atık arıtma tesisi de kuracağımızın müjdesini veriyorum. Bay Kemal çiftçilerimize 2.8 milyar lira tarımsal destek verdik" dedi. 12 Aylık Yedek Astsubaylık Geliyor"2 yıllık meslek yüksekokulu mezunları için yeni bir adım atıyoruz. İhtiyaca göre belirlenecek sayıda 12 aylık yedek astsubaylık getiriyoruz.Bedelli askerlik uygulamasını, ordumuzun personel ihtiyacına göre belirlenen bir rakamla sınırlı olmak üzere kalıcı hale getiriyoruz" dedi. Balıkesir'de 66 Sağlık Tesisi AçıldıBalıkesir'de toplam 66 sağlık tesisi açtıklarını söyleyen "Erdoğan Balıkesir'e iki üniversite kazandırdık, hizmet mi? İşte buyurun hizmet. Biz atalarımızın eserlerine sahip çıktık ve çıkmaya devam ediyoruz. Sağlıkta Balıkesir'e 66 sağlık tesisi kazandırdık.Balıkesir'in bölünmüş yol uzunluğunu 589 km'ye çıkarttık. Bu yollar olmasaydı bizim halimiz ne olacaktı. Yolun varsa medenisin. Bay Kemal ne der bilmiyorum. Çünkü onda sabah akşam yalan, sabah akşam iftira. Biz de davaları bir bir kazanıyoruz" dedi. Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@