Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı "Erzurum Şehir Hastanesi" Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısında yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu.

Emlak Haberleri 25.01.2019 - 14:49 15.07.2021 - 00:17 Serhat Karaman

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısında yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Erzurum Belediye Başkanı Adayı ve Erzurum ilçe belediye başkan adayları için tanıtım toplantısı düzenleyen AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Erzurum'a Yeni Şehir Hastanesi Müjdesi GeldiCumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında 1200 yatak kapasitesine sahip olan yeni şehir hastanesi müjdesi verdi. Erdoğan konuşmasında "Aziziye’ye Aşkale’ye Oltu’ya Uzundere’ye gençlik merkezleri inşaa ettik. Sağlıkta 24’ü hastaneden oluşan toplam 92 adet sağlık kuruluşunu kazandırdık. Şimdi size bir müjde veriyorum. Daha önce farklı bir şekilde düşünülen ama şimdi 1200 yataklı Erzurum şehir hastanesini şehir merkezine kazandırıyoruz" diyerek müjdeyi verdi. Erzurum'a Yapılan Derslik Sayısı 3418 Rakamına Ulaştı Eğitim yatırımlarına da değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan "Son 16 yılda Erzurum’a 23 buçuk katrilyon yatırım yaptık. Eğitimde 3418 adet yeni derslik kazandırdık. Atatürk Üniversitesi bünyesinde açık öğretim fakültesini ve ikinci devlet üniversitesi olan Erzurum Teknik Üniversitesini kurduk. Şimdi 10 bin kişilik bir kapalı spor salonunu Erzurum’da yatırım programına aldık. İnşallah bu salonla birlikte artık baskette de inanıyorum ki Erzurum çok daha farklı bir şekilde ileri gidecek" dedi. Emlak365.com
Gelişmelerden Haberdar Olun

@