Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı "İstanbul İzmir Otoyolu, Karabağlar Kentsel Dönüşüm, Bayraklı Şehir Hastanesi"

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir mitinginde son derece önemli açıklamalarda bulundu ve büyük projeler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

KENTSEL DÖNÜŞÜM 17.03.2019 - 16:00 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir mitinginde son derece önemli açıklamalarda bulundu ve büyük projeler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP ile ortak düzenlenen mitingde meydanda toplanan kalabalığa seslendi. Körfezin Kokusu Dayanılmaz! Uzun süredir tartışılan İzmir Körfezi kokusu içinde açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan " Şu körfezin kokusu işte... Senelerdir çözdüler mi? İzmir'e bu mu layık ya? Soruyorum size. Bakın biz gelmeden önce Haliç de böyleydi.Şimdi balık da yaşıyor, yüzüyor da insanlar. Yıllardır Atatürk'ü istismar ettiler. Bunların Atatürk'ün vasiyetine tırnak ucu kadar bir katlıları olduğunu gördünüz mü duydunuz mu?" diyerek İzmir Körfezini temizleyeceklerini söyledi. Karabağlar Kentsel Dönüşüm Sorunu Çözülecek, Atatürk Olimpiyat Stadı İnşa EdilecekKonuşmasında İzmir kentsel dönüşüm sorunlarına da değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan "Karabağlar'a özellikle sesleniyorum. Bu çarpık yapılaşmadan bıkmadınız mı? Artık bunu beraber değiştiririz. Bu bizim işimiz.İzmir Atatürk stadının yerine İzmir Atatürk Olimpiyat stadını inşa edeceğiz. Altyapı olmadığı için sokaklar göle dönüyor. Çöp sorunu var hala İzmir'in bunları çözeceğiz.Bayraklı Şehir Hastanesi YapılacakTürkiye'de sayıları her geçen gün artan şehir hastanelerine de değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de de şehir hastaneleri yapacaklarını ve Bayraklı şehir hastanesi ile büyük bir projeye imza atacaklarını söyledi. Erdoğan "Bayraklı'da şehir hastanemiz olacak. Kısa sürede onları bitireceğiz" dedi. İstanbul İzmir Arası 3,5 Saate Düşecek!Yapımı devam eden İstanbul İzmir otoyolu projesi hakkında da açıklamada bulunan Erdoğan "En büyük müjdem bu İstanbul İzmir arasını 8 saatten 3,5 saate indiren otoyol projemizi bu yıl bitiriyoruz. Nasıl? Güzel değil mi? Marifet iltifata tabi ise bunlara gereken dersi sandıkta vermemiz gerekmez mi?" dedi. Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@