Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'nın Yeni Metro Hatları, YHT ve Otoyolu Projeleri İçin Bitiş Tarihlerini Açıkladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Yerel Seçim Öncesi Teşkilat, Aday ve Aday Adayları Buluşma Programı'nda yapmış olduğu konuşmasında önemli projelerin tamamlanma tarihlerini açıkladı.

Emlak Haberleri 02.01.2019 - 21:16 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Yerel Seçim Öncesi Teşkilat, Aday ve Aday Adayları Buluşma Programı'nda yapmış olduğu konuşmasında önemli projelerin tamamlanma tarihlerini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara için büyük önem taşıyan ulaşım projeleri hakkında açıklama yaptı. AK Parti Yerel Seçim Öncesi Teşkilat, Aday ve Aday Adayları Buluşma Programı'nda konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara'nın Yeni Ulaşım Projeleri Ne Zaman Bitecek?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu konuşmasında yeni ulaşım projelerinin tamamlanma tarihlerini ve son gelişmelere de konuşmasında yer verdi. Erdoğan yapmış olduğu konuşmasında şu bilgilere yer verdi;Ankara Niğde otoyolunu inşallah 2020 yılında hizmete açıyoruz. Ankara Sivrihisar otoyolu projesi de inşallah 2023 yılında bitecek.Ankara'yı Eskişehir, Konya, Bilecik, Sakarya, Kocaeli ve İstanbulla hızlı tren hatları ile bağladık. Ankara Afyonkarahisar, Uşak Manisa, İzmir yüksek hızlı tren projemizin yapımı hızla sürüyor. Ankara Kırıkkale Yozgat Sivas hızlı tren hattında da çalışmalar süratle devam ediyor. Ankara'yı yüksek hızlı tren projeleri ile biz tanıştırdık. Ankara'ya Yüksek Hızlı Tren Garını biz inşa ettik. Kızılay Çayyolu Batıkent Sincan ve Tandoğan Keçiören metrolarını biz yaptık. Atatürk Kültür Merkezi Gar Kızılay Metro uzantısının yapımı devam ediyor. 2020 yılına kadar bu hatların yapımını tamamlayacağız. Kuyubaşı Yüksek Hızlı Tren Gar Kızılay metrosunda etüt çalışmalarını tamamladık" diyerek Ankara'nın ulaşım projelerindeki son durumu ve tamamlanma tarihlerini kamuoyu ile paylaştı. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@