Cumhurbaşkanı Erdoğan: Avrupa Parlamentosu'nun PKK Konferansına HDP ve Saadet Partili Vekiller Yer Almış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu konuşmasında Avrupa Parlamentosu tarafından gerçekleştirilen PKK konferansına HDP'li ve Saadet Partili vekillerin yer aldığını ifade etti.

GÜNDEM 12.02.2020 - 18:18 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu konuşmasında Avrupa Parlamentosu tarafından gerçekleştirilen PKK konferansına HDP'li ve Saadet Partili vekillerin yer aldığını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş'ta katıldığı etkinlikler kapsamında bir konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasının başında şehre yapılan yatırım ile bundan sonraki süreçte atılacak adımlara değindi. Konuşmasının devamında gündemde yer alan bazı konu başlıkları hakkında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan dikkat çeken açıklamalarda bulundu.PKK KONFERANSINDA HDP'Lİ VE SAADET PARTİLİ VEKİLLER YER ALMIŞCumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında Avrupa Parlamentosunda düzenlenen konferansa ilişkin açıklamalarda bulundu. Bu konuda Türk milletine yönelik gerçekleştirilen her türlü sinsi saldırıya gerekli karşılığın verildiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, gerekli derleri veriyoruz, ifadelerini kullandı. Konuşmasında bu konferansta yer alan isimlere dair açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı."Hem sahada hem masada yürütülen sinsi faaliyetlerin hiçbiri de amacına ulaşamayacaktır. Bu sinsi gayretlerden birinin örneği geçtiğimiz günlerde Avrupa Parlamentosunda yaşandı. Dünya genelinde kırmızı bültenle aranan bölücü teröristler, Avrupa Parlamentosu çatısı altında misafir edilip konuşturuldular. Maalesef bu etkinlikte HDP ve Saadet Partisi milletvekilleri de yer almışlardır. Şimdi biz, bu milletvekillerine ve partilere karşı bir işlem yapsak ortalığı ayağa kaldırırlar."Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@