Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir Programı! Temel Atma Töreni Nerede, Saat Kaçta?

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir programı için beklenen açıklama geldi. Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan resmi açıklama ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İzmir ziyareti öncesi beklenen program saatleri de duyurulmuş oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir Programı! Temel Atma Töreni Nerede, Saat Kaçta?

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir programı için beklenen açıklama geldi. Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan resmi açıklama ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İzmir ziyareti öncesi beklenen program saatleri de duyurulmuş oldu. Erdoğan bugün nerede, İzmir programı saatleri ne, kentsel dönüşüm projesi deprem konutları temel atma töreni saat kaçta, nerede?

CUMHURBAŞKANI İZMİR PROGRAMI!

Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan Cumhurbaşkanı Günlük Program Listesi 22 Şubat 2021 tarihli duyuru ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İzmir ziyareti detayları da belirlenmiş oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün ilk olarak saat 14:00'de AK Parti İzmir 7. Olağan İl Kongresi'ne katılacak. Buradan yapılacak canlı bağlantı ile Hakkari-Nevşehir İl Kongresi gerçekleştirilecek.

Saat 16:00'da ise Deprem Konutları Temel Atma ve Göztepe Stadı Açılış Töreni yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İzmir programında ki son durağı ise Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası Konferansı Göç: Önümüzdeki Yirmi Yılın Projeksiyonu ve Ötesi isimli program olacak. Bu program için Cumhurbaşkanı Erdoğan Sabancı Kültür Merkezi'ni ziyaret edecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir Programı! Temel Atma Töreni Nerede, Saat Kaçta? - Resim 1

İZMİR DEPREM KONUTLARI İÇİN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TARAFINDAN YAPILACAK TEMEL ATMA TÖRENİ NEREDE?

Deprem konutlarının temel atma töreni için bugün İzmir'i ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan depremde büyük bir yıkıma uğrayan ve en büyük hasarı alan Bayraklı'da gerçekleştirilecek olan törende konuşma yapacak.

İzmir depreminde yıkılan ve enkaz altındaki arama çalışmaları ile simge haline gelen İzmir Rıza Bey Apartmanı alanında düzenlenecek olan törene Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ Başkanı Ömer Bulut, çok sayıda bürokrat ve üst düzey görevlinin de katılımı beklenirken temeli atılan deprem konutlarının 6 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak Ağustos ayı itibari ile hak sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.