Cumhurbaşkanı Erdoğan müteahhitten sözü aldı! 36 ay yerine 12 ayda bitirilecek

Emlak Haberleri 20.05.2022 - 16:48 20.05.2022 - 16:48 Mustafa Karagöz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri'nin temel atma törenine katıldı. Burada kürsüye çıkan ve bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan projenin önemine ilişkin bilgiler verdi. Konuşmasının devamında projenin ne zaman bitirileceğine ilişkin projenin müteahiti ile konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan süreyi kısalttı. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN MÜTEAHHİTE "36 AY OLMAZ 12 AYDA BİTİRELİM"

Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri projesinin ne zaman tamamlanacağına ilişkin müteahhite soru soran Cumhurbaşkanı Erdoğan 36 aylık bir süre verilmesine tepki gösterdi. 36 aylık süreyi uzun bulan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Ne diyor bu ya? Sen nasıl Fatih torunusun? Ne yapıyorsun sen?" ifadelerini kullandı. Bu ifadelerin ardından müteahhitin süreyi kısaltmasına rağmen yeni vaadi de beğenmeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan Hamza Bey, 36 aydan başladı. 30 aya indi. Bu müteahhiti değiştirelim biz." dedi. 

Bu sırada törene katılanların alkış ve gülüşmeleriyle birlikte geçmişten örnek veren Cumhurbaşkanı Erdoğan Süleymaniye Camii'nin bitirilme süresini hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan proje için 12 aylık süre sözü aldı. Erdoğan konuşmasında "Kesinlikle önümüzdeki yıl bu günlerde burayı bitirmeniz lazım. Vardiya sistemlerini değiştireceksin. Burada kimse rahatsız olmaz sen merak etme. Gece-gündüz full time çalışacaksınız. Şahit olun, söz diyor." ifadelerine yer verdi. Konuşmasını ise "İnşallah aldığımız söz yerine gelir." sözleriyle tamamladı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@