Cumhurbaşkanı Erdoğan Neden Çay Dağıtıyor? Anlamı Ne?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ziyaretlerinde kendisini dinleyen vatandaşlara çay hediye ediyor. Peki Cumhurbaşkanı Erdoğan neden çay hediye ediyor, anlamı ne? İşte yanıtı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Neden Çay Dağıtıyor? Anlamı Ne?

Türkiye'nin dört bir yanından doğal afet haberleri gelmeye devam ediyor. Ülkenin güney ve batı kesimlerinde yangın etkili olurken doğu ve kuzey kesimlerinde de sel ve su baskını haberleri geliyor. Zor bir süreçten geçen Türkiye yaşanan olumsuzlukları atlatmaya çalışıyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AFET BÖLGELERİNDE HALKI ZİYARET EDİYOR

Tüm bu olumsuz süreçte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yangın ve sel olan şehirlerdeki vatandaşlarla yakından ilgileniyor. Afet bölgelerini bir bir ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan halkın dertlerini yakından dinliyor. Bölgelerde yapılması gerekenlere dair incelemelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca sağlanacak desteklere dair talimatlar veriyor.

cumhurbaşkanı-neden-çay-dağıtıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretleri sırasında ise vatandaşlara çay paketleri veriyor. Çok sayıda vatandaş çay dağıtılmasına dair internet üzerinde araştırma yaparken bazı vatandaşlar da sosyal medya üzerinden çay dağıtımına dair paylaşımda bulunuyor.

mehmet-emin-ekmen-açıklaması

Ziyaretleri sonrası yaptığı konuşmalarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çay dağıtması son olarak köşe yazılarında yer aldı. Bazı gazeteciler çay dağıtımını köşelerine taşıdı. Eleştirel ifadelerin de olduğu yazılarda çay dağıtılmasının anlamına ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

deniz-ülke-arıboğan

Çay dağıtımı son olarak selden etkilenen Rize'de ve yangından etkilenen Marmaris'te çay dağıtımı yapmıştı. Bu anlar ise sosyal medyada çok konuşuldu.

SONRAKİ HABER