Cumhurbaşkanı Erdoğan Pitbull Saldırısı Failleri İçin Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! 'Bedelini Ödeyeceksiniz!'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Parti Gaziantep İl Danışma Meclisi'ndeki konuşmasında pitbull saldırısına uğrayan Asiye Ateş hakkında konuştu. Erdoğan, buna sebep olanların bedelini ödeyeceklerini söyledi.

Gündem 25.12.2021 - 16:27 25.12.2021 - 16:27 Büşra Uluşen

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün katıldığı Ak Parti Gaziantep İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda gündeme dair çeşitli açıklamlarda bulundu. Gaziantep'in kuruluşunun 100. yılına özel söylemlerde bulunan Erdoğan, Gaziantep'te başta yeni terminal binası olmak üzere tamamlanan birçok projenin açılışını yaptı. 

Antepliler ile 15 ay sonra yeniden buluşmanın mutluluğunu paylaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep'in her alanda tarih yazmaya devam ettiğini, geerek yatırım gerekse büyüme konusunda Türkiye'ye örnek olmaya devam edeceğini söyledi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Gaziantep'te yaşanan vahim olaya ilişkin de konuştu. 

Kılıçdaroğlu'na IMF Üzerinden Yüklendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na IMF borçları üzerinden yüklenerek, genel başkanın her söyleminde ülkenin memurunu tehdit ettiğini ancak kendilerinin IMF ile olan defteri kapattıklarını belirtti. ''27 buçuk milyar dolar rezerv vardı, şimdi 120 milyar dolara dayandı'' dedi. 

Erdoğan, CHP'li belediyelerin doğru yönetilemediğini, şehir hastanesi anlayışına sahip olmadıklarını, hükümet sayesinde şehir hastanelerinin yapıldığını aktardı. 

erdoğan-1

''Bedelini Ödeyeceksiniz''

Cumhurbaşkanı Erdoğan, evinin bahçesinde oyun oynarken pitbullların saldırısına uğrayan 4 yaşındaki Asiye'den bahsederek, hayvanseverler için yasal bir düzenleme yaptıklarını ancak düzenlemenin bedelinin bu şekilde ödendiğine dikkat çeti. 

Erdoğan, saldırıya uğrayan Asiye'yi hava uçağıyla Antalya'da Ömer Özkan beyin hastanesine naklettiklerini, orada küçük kıza gerekli operasyonların titizlikle yapılacağını dile getirdi.

asiye1

''Babasını Nasıl Kandırırız Gayretindeler''

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Asiye'ni yaşadığı vahim olaya çok üzüldüğünü belirterek en kısa sürede buna sebep olanların bedelini ödeyeceğini söyledi. Saldırıyla ilgili ''Bu köpekler parası bol olanların köpekleri! O yavru paramparça oluyor, bu adamlar 'babasını nasıl kandırırız' gayretindeler. Kandıramayacaksınız, bedelini ödeyeceksiniz'' diyerek Asiye'nin tüm tedavisinin önemli hekimler tarafından gerçekleştirileceğini aktardı. 

Öte yandan Gaziantep'te meydana gelen bu olayla ilgili gerekenlerin yapılacağı ve saldırıya uğrayan Asiye ile ailesinin mağdur edilmeyeceği belirtildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@