Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Çivril'e Doğalgaz ve Millet Bahçesi Müjdesi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizli'de düzenlenen mitingde doğalgaz, millet bahçesi, millet kıraathanesi ve çok sayıda önemli ulaşım projesi hakkında açıklama yaptı.

EMLAK HABERLERİ 21.02.2019 - 16:09 15.07.2021 - 00:17 SERHATMEDYA

Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizli'de düzenlenen mitingde doğalgaz, millet bahçesi, millet kıraathanesi ve çok sayıda önemli ulaşım projesi hakkında açıklama yaptı.

Seçim çalışmalarına devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizli mitingi kapsamında önemli açıklamalarda bulundu. Çivril'e Doğalgaz Müjdesi Geldi! Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizli'de düzenlenen mitingde Çivril'e doğalgaz getirme sözü verdi. Suriye ve Irak politikaları hakkında da açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Meyve veren ağaç taşlanır. Başarının hasmı bol olur. Türkiye’nin son 17 yılda kat ettiği mesafeden eski Türkiye sevdalıları hazımsızlık duyuyor. Vesayet dönemlerinde milletin iradesine ipotek koyanlar bizim dik duruşumuzdan hazımsızlık duyuyor. Suriye ve Irak’la ilgili attığımız adımlar kirli hesapları olanları rahatsız ediyor. İnlerinde bunları bitirdik mi? İnlerine gireceğiz dememiş miydim? Hala peşlerindeyiz. Onlar kaçacak biz kovalayacağız. Benim milletimin huzurunu kaçıranları biz huzursuz edeceğiz" dedi. Denizli Millet Bahçesi ve Millet Kıraathanesi Yapılacak Eski stadyum alanına millet bahçesi yapacaklarını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan "Yıl sonuna kadar Çivril’i doğal gazla buluşturuyoruz. Millet bahçeleri bizim için çok önemli. Uygun bir yerine de bin metrekare millet kıraathanesi.Gençlerimiz gelecek çayı, kahvesini, kekini, simidini yudumlayacak. Herhangi bir ücret yok. İmar barışından 115 bin vatandaşımızı faydalandı şehrimizde. Bay Kemal diyor ki çiftçiler battı. Bay Kemal çiftçilerimize 1.9 katrilyon tarımsal destek verdik. Bay Kemal bunları bilmez. Denizlili iş insanlarımıza 9.5 katrilyon tutarında yatırım teşviki sağladık" dedi. Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@