Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ekonomi Açıklaması! Eninde Sonunda...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin hedeflerine dair yapmış olduğu açıklamasında dünyanın en büyük 10. ekonomisi olma yolundaki hedeflere mutlaka ulaşılacağını söyledi.

Gündem 23.10.2021 - 14:19 23.10.2021 - 14:19 Mustafa KARAGÖZ

Eskişehir'de düzenlenen AK Parti İl Danışma Toplantısı’na katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada partililere seslendi. Gündemde yer alan çok sayıda başlığa dair açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üzerinde durduğu konulardan birisi de ekonomi oldu. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN EKONOMİ AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan ekonomiye konuşmasının başında dimdik ayakta olduklarını vurguladı. Bu zamana kadar milletin kardeşliğini güçlendirmek dışında başka bir amaçları olmadığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasının devamında Türkiye'de istikrarın teminatının AK Parti ve MHP'den oluşan Cumhur İttifakı olduğunu söyledi. 

Konuşmasının devamında son 19 yılda nice badireyle karşılaşıldığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan hepsinin atlatıldığını bundan sonra da Türkiye'yi 2023 limanına yanaştırmak için çalışacaklarını söyledi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ekonomi alanına dair sözlerini "Son 19 yılda karşılaştığımız nice badireyi atlattıysak, 2023 limanına da ülkemizi inşallah selametle kavuşturacağız. Kardeşlerim, dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olma hedefimize eninde sonunda muhakkak ulaşacağız. Bu uğurda çalışmaya devam ediyoruz. Türk ekonomisini yatırım, üretim, istihdam sütunları üzerinde yükseltmek için gayret gösteriyoruz." ifadeleriyle tamamladı. 

Konuşmasının devamında ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika ziyaretlerinde yapılan anlaşmalar hakkında bilgi verdi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@