Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Firmalara Fiber Hat Yatırımlarını Hızlandırın Uyarısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan yapmış olduğu açıklamasında firmalara 5G teknolojisi adına yatırım hızlandırma açıklamaları yaptı.

GÜNDEM 27.11.2019 - 17:09 15.07.2021 - 00:12 Emlak 365

Cumhurbaşkanı Erdoğan yapmış olduğu açıklamasında firmalara 5G teknolojisi adına yatırım hızlandırma açıklamaları yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan bu konuda firmalara bazı uyarılarda da bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gün içerisinde İstanbul'da MÜSİAD Toplantısına katıldı. Burada başta ekonomi gündemi olmak üzere çok sayıda konu başlığını ele alan Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni atılacak adımlar hakkında açıklamalar ve uyarılarda bulundu.CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN YATIRIM AÇIKLAMASICumhurbaşkanı Erdoğan yapmış olduğu konuşmasında bugünün ekonomisine değindi. Ekonominin toparlandığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan güney sınırlarında oluşturulan kuşatmanın kırıldığını ifade etti. Ekonominin geleceğine ilişkinde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha güvenle bakıyoruz ifadelerini kullandı. Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan çocuklarımıza 2053 ve 2071 vizyonlarını hayata geçirebilmeleri için güvenli ve müreffeh bir ülke mirası bırakacağız, dedi. Konuşmasının devamında teknoloji alanında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan 5G teknolojisine dari şu bilgileri verdi. "2022 yılında yerli haberleşme uydumuz Türksat 6A'yı devreye almış olacağız. Firmalarımızın fiber hat yatırımını hızlandırması gerekiyor. Aksi takdirde 5G teknolojisini etkin kullanamayız. Fiber hat konusunda engel çıkaranlar karşılarında bizzat şahsımı bulacaklarını bilmelidirler"Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@