Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Belediye Eleştirisi! Elektriğin Belediyeyle Ne İlgisi Var

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun belediyeyi aldığımızda bedava elektrik vereceğiz açıklamasına elektriğin belediyeyle ne ilgisi var diye yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Belediye Eleştirisi! Elektriğin Belediyeyle Ne İlgisi Var

AK Parti Gaziantep İl Danışma Meclisi Toplantısı gün içinde düzenlendi. Toplantıda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'da yer aldı. Burada bir konuşma gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan gündemin önemli başlıklarını ele aldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN KILIÇDAROĞLU'NA ELEŞTİRİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk olarak ekonomi başlıklarını daha sonra Gaziantep'de yaşanan acı köpek saldırısı olayına ilişkin açıklamalarda bulundu. Küçük çocuğa ve ailesine destek verileceğini müjdeleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasının devamında muhalefete eleştiride bulundu.

Muhalefetin salgın döneminde büyükelçilere mektup yazmasını eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçaroğlu'nun son Şanlıurfa ziyaretinde yapmış olduğu konuşmayı eleştirdi. CHP Liderinin Şanlıurfa'da belediyenin bedava elektrik dağıtmasına dair konuşmasına tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı.

"Muhalefetin Türkiye'ye sunabildiği hiçbir vizyonunun olmadığı bu süreçte ortaya çıkmıştır. Muhalefetin ülkemize hizmet gibi bir dertleri yok. Şanlıurfa'da ne diyor 'Elektriği ücretsiz yapacağız.' Ya elektriğin belediyeyle ne alakası var. Elekriği kimin dağıttığını bile bilmiyorlar."

Kemal Kılıçdaroğlu'na tepkisinde Adana ve Antalya'da belediyelerin CHP'de olduğunu hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan bu şehirlerde belediyeler üzerinden bedava olmasını önerdi. Antalya'da yaşanan yangını hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na "Muğla'da, Antalya'da yangın oldu. Belediyeleri sizde. Ne yaptınız?" tepkisinde bulundu.

SONRAKİ HABER