Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tapu Müjdesi!

Zonguldak Mitingi ile vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan Zonguldak ve Bartın'da ki tapu sorununu çözeceklerini müjdeledi! Cumhurbaşkanı Erdoğan miting programı kapsamında Zonguldak'ta toplanan kalabalığa hitap etti.

KENTSEL DÖNÜŞÜM 04.03.2019 - 14:36 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Zonguldak Mitingi ile vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan Zonguldak ve Bartın'da ki tapu sorununu çözeceklerini müjdeledi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan miting programı kapsamında Zonguldak'ta toplanan kalabalığa hitap etti. Erdoğan yapmış olduğu konuşmasında Zonguldak ve Bartın'da yaşanan tapu sorunlarını çözüme kavuşturduklarını ve 14 bin kişiye tapu teslimlerine peylerpeyi başladıklarını söyledi. Tapu Sorunu Çözüldü! Zonguldak'ta yaptıkları yatırımları da açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan "1910 yılından beri çözülemeyen Zonguldak ve Bartın'daki tapu sorunları... Bu konu seçim zamanlarında hep istismar edilmiştir. Hamd olsun bu meseleyi çözmek de bize nasip oldu ve bunu da çözdük. Bu konuda 1986 yılında bir yasa çıkmıştı. Ama bu yasa derdine dermen üretemedi. Biz de 2015 yılında bu kanunu sizlerin de taleplerine uygun şekilde değiştirdik.TTK havzasında kadastro çalışmasını yaparak hak sahiplerini belirledik. Zonguldak'ta mağdur 14 bin vatandaşımız olduğunu tespit ettik. Ardından da 14 bin vatandaşımıza tapularını peyderpey vermeye başladık. 2B yasası ile Zonguldak'ta 11 bin vatandaşımızın başka bir sorununu da çözdük. İmar Barışı ile 57 bin 484 vatandaşımızın imar sorununu hallettik. Böylece şehrimizdeki mülkiyetle ilgili problemlerin hemen hepsini ortadan kaldırmış olduk" dedi. Çaycuma Havalimanı Açılıyor! Bir başka önemili proje olan Çaycuma Havalimanı hakkında da açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan havalimanının Mart ayının ortasında hizmet vermeye başlayacağını söyledi. Filyon Limanı Ne Zaman Açıklanacak?Filyon limanı hakkında da açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 yılında limanın hizmete gireceğini duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yapmış olduğu konuşmasında "Karadeniz'in çıkış yolu olacak Filyos Limanı hem boğazların yükünü hafifletecek hem de dış ticaretin demir yolu ağımız üzerinden Güneye ve Ortadoğu'ya ulaşmasını sağlayacaktır. Altyapı inşaatını seneye tamamlıyoruz. Filyos Limanı'nı inşallah 2023'e yetiştirerek hizmete sunacağız" sözleri ile müjde verdi. Haber Kaynağı: Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@