Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Partili Vekillere Verdiği Talimat Erken Seçim Tartışmalarını Alevlendirecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu konuşmasında AK Partili vekillere seçim çalışmaları konusunda, yapmaları gereken çalışmalar konusunda uyarıda bulundu.

GÜNDEM 19.11.2019 - 12:51 15.07.2021 - 00:12 Emlak 365

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu konuşmasında AK Partili vekillere seçim çalışmaları konusunda, yapmaları gereken çalışmalar konusunda uyarıda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 81 ilde görev halinde bulunan AK Parti Milletvekillerine yönelik dikkat çeken bir talimat verdi. Seçim konusuna dair açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Milletvekillerinin kendi şehirlerinde yapmaları istediği çalışmaları açıkladı. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının detayları;CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN SEÇİM ÇALIŞMASI AÇIKLAMASICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısında yapmış olduğu konuşmasında gündem konularını ele aldı. Bu çerçevede merak edilen konu başlıklarını bir bir ele alan Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Konuşmasında ABD Türkiye ilişkileri, ABD'nin Suriye politikası, F-35 savaş uçağı ve S-400 konularına değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan yurtiçi gelişmelerinde de ekonomi konuları üzerinde durdu. Bunun yanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Partili Milletvekillerinden seçim çalışması yapmaları konusunda talimat verirken bu konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı. "Milletvekillerimizin seçim bölgelerini kesinlikle ihmal etmemeleri gerekiyor. Milletvekillerimizden az önce ifade ettiğim beklentimi tekrar ederek söylüyorum. Bundan böyle kesinlikle kendi seçim bölgesini ihmal etmemeli. Her hafta bölgesine gidecek 3 gün ve bölgesinin tüm ilçelerine mahalle ve köylerine kadar gidecek. Bizlere ulaştırılması gerekenleri ulaştıracak."Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@