Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski doktorundan erken seçim iddiası! Tarih verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski doktoru ve eski AK Parti milletvekili Turhan Çömez, hükümetin erken seçime gideceğini iddia ederek tarih verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski doktorundan erken seçim iddiası! Tarih verdi

2023 Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin tartışmalar devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde AK Parti tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir sonraki seçimlerde aday olmasının önünde hiçbir engel olmadığı ve Cumhur ittifakının cumhurbaşkanı adayının Recep Tayyip Erdoğan olduğu açıklanmıştı.

Bu açıklamaların ardından yeni bir gelişme yaşandı ve son olarak Erdoğan'ın rahatsızlığı nedeniyle Bursa mitingini iptal etmesi ardından şok bir iddia ortaya atıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski doktorundan erken seçim tarihi!

Bir televizyon programına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski doktoru ve eski AK Parti Milletvekili Turhan Çömez, erken seçime ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Turhan Çömez, Erdoğan'ın teşkilatlara talimat verdiğini iddia ederek, şu an net bir işaret olmadığını fakat atılan popülist adımların her ihtimale karşı ' Ben sonbaharda bir erken seçim yapabilirim. Bunun alt yapısını hazırlayayım ' şeklinde bir düşünce olduğunu söyledi.

erdoğanın doktoru

Erdoğan'ın teşkilatlara talimat vererek yaz dönemini dolu dolu geçirip kapı kapı dolaşmasını istediğini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski doktoru Çömez, 2023 seçimleri için Erdoğan'ın aklında bu şekilde bir erken seçim planları olduğunu, bunun kararının henüz kesin olarak verilmediğini ancak bu fikrin üzerinde durduklarını aktardı.

Aynı zamanda eski AK Parti Milletvekili olan Turhan Çömez, Erdoğan'ın sonbaharda erken seçim kararı alabileceğini ileri sürdü. Bu açıklamalar gündeme bomba gibi düşerken, AK Parti tarafından ise herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.