Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Giresun Miting Programı Belli Oldu! Giresun Toplu Açılış Töreni Ne Zaman Nerede Yapılacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış törenine katılmak üzere Giresun'a gidiyor. Erdoğan'ın Giresun programının ayrıntıları belli oldu.

Gündem 29.01.2022 - 12:29 29.01.2022 - 12:29 Büşra Uluşen

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Ocak Cumartesi günü sel afet konutları ve dükkan açılışlarını yapmak üzere Giresun'a gelecek. Erdoğan, Ordu Giresun Havalimanı'nda karşılanacak ve ardından karayolu ile Giresun'a geçecek. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN GİRESUN PROGRAMI!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Giresun'da sel afetinde ev ve işyerlerini kaybeden vatandaşlar için TOKİ tarafından yapılan projelerin açılışını gerçekleştirecek. 22 Ağustos 2020 tarihinde yaşanan sel afeti sonrasında Dereli ve Doğankent ilçesinde yapılan toplu konut, işyerleri ve altyapı yatırımları ile Çotanak Spor Kompleksi, Aksu Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Doğalgaz Dağıtım Hattı Altyapı Projesi gibi projelerin toplu açılış törenini gerçekleştirecek. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşecek olan toplu açılış töreni, 29 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'de Giresun Merkez Atatürk Meydanı (Atapark)'da gerçekleştirilecek. Tüm Giresun halkı açılış törenine davetli olacak. 

erdoğan giresun programı2

SEL KONUTLARININ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRECEK

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Giresun programına ilişkin bilgiler verdi. 

erdoğan giresun programı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresun programı kapsamında TOKİ tarafından yapılan Dereli ve Doğankent'te yapımı tamamlanan 369 sel afet konutu ve 152 dükkânın açılışını gerçekleştirecek. 

GİRESUN MERKEZ ATATÜRK MEYDANI ATAPARK NEREDE, NASIL GİDİLİR?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Giresun'da katılacağı toplu açılış töreni Atatürk Meydanı (Atapark)'ta gerçekleşecek. Tüm Giresun halkının davet edildiği açılış töreni için vatandaşlar Atatürk Meydanı Atapark nerede araştırıyor. 

Atapark, Merkez ilçesine bağlı Hacımiktat Mahallesinde yer almaktadır. Bölgeye giderek açılışa katılmak isteyen vatandaşlar otobüs ve minibüsler ile ulaşım sağlayabilecekler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@