Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Günlük Programı Belli Oldu! Ümraniyet Millet Bahçesi Nerede, Yol Tarifi, Nasıl Gidilir?

Ümraniye Millet Bahçesi açılıyor! 5 Kasım 2021 Cuma günü Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün nerede, Ümraniye Millet Bahçesi nerede, nasıl gidilir, yol tarifi, ücretsiz mi, otopark var mı, bedava mı?

Emlak Haberleri 05.11.2021 - 07:30 05.11.2021 - 07:51 Gülcan Özer

5 Kasım 2021 Cuma gününe ait Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın günlük programı açıklandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan genelde olduğu gibi bu Cuma'da İstanbul'da olacak. İstanbul Ümraniye Belediyesi tarafından TOKİ ile ortak olarak hayata geçirilen Ümraniye Millet Bahçesi açılış törenine katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan sonrasında Palet Türk Müziği İlkokulu Açılış Programı ve Yeşilay Danışmanlık Merkezleri Ortak Açılış Töreni'ne katılarak günü tamamlayacak. 

Hatırlanacağı üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan  hakkında sosyal medya hesapları üzerinden yapılan hasta olduğu yönündeki paylaşımlar sonrasında vatandaşlar günlük programı konusunda daha fazla araştırmaya başlamıştı. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ise iddiaları yalanlamış, sosyal medya üzerinden Erdoğan'ın sağlık durumu hakkında provakatif paylaşımlar yapan 30 kişi hakkında soruşturma başlatılmıştı. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN GÜNLÜK PROGRAMI! 5 KASIM 2021 CUMA GÜNÜ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BUGÜN NEREDE?

Cumhurbaşkanlığı resmi internet sitesi üzerinden beklenen Cumhurbaşkanı Günlük Programı takvimi ilan edildi. Yayımlanan programa göre bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan gününü İstanbul'da geçirecek. İlk olarak Ümraniye Millet Bahçesi açılış programına katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ardından 15:30'da Üsküdar'a geçecek ve Palet Türk Müziği İlkokulu Açılış Programı etkinliğine katılacak. 

cumhurbaşkanı erdoğan günlük programı

Cumhurbaşkanı Erdoğan son olarak saat 19:30'da Sepetçiler Kasrı içerisinde düzenlenecek olan Yeşilay Danışmanlık Merkezleri Ortak Açılış Töreni 'ne katılacak. 

ümraniye millet bahçesi nerede

ÜMRANİYE MİLLET BAHÇESİ NEREDE, NASIL GİDİLİR, AÇILIŞ TÖRENİ BUGÜN SAAT KAÇTA?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı tören ile bugün resmen açılacak olan Ümraniye Millet Bahçesi projesi için beklenen açıklamayı Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım yaptı. Başkan Yıldırım yaptığı paylaşım ile açılış töreninin saat 14:00'te gerçekleştirileceğini duyurdu. 

Hem millet bahçesinin açılış töreni için düzenlenecek olan etkinliklere katılmak hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmek isteyen kişiler "Ümraniye Millet Bahçesi nasıl gidilir, nerede, yol tarifi, ücretsiz mi?" gibi sorulara yanıt aramaya başladı. Ümraniye Millet Bahçesi Saray Mahallessi Küçüksu Caddesi üzerinde yer alıyor. 

Diğer tüm millet bahçesi projelerinde olduğu gibi Ümraniye Millet Bahçesi girişleri de ücretsiz olarak yapılıyor ve vatandaşlardan giriş ücreti talep edilmiyor. Ancak millet bahçesi içerisinde yer alan kafe ve restoran gibi alanlarda yeme-içme hizmetleri ücretli olarak sunuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@