Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ulusa Sesleniş Konuşması Ne Zaman? Corona Virüsle İlgili Hangi Tedbirler Açıklanacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan coronavirüs ile ilgili mücadele kapsamında gerçekleştirilecek toplantıya başkanlık edecek.

GÜNDEM 18.03.2020 - 09:39 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan coronavirüs ile ilgili mücadele kapsamında gerçekleştirilecek toplantıya başkanlık edecek. Peki toplantı ne zaman olacak? Cumhnurbaşkanı Erdoğan hangi açıklamalarda bulunacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın corona virüs tedbirleri ne olacak?

Corona Virüs salgınının önlenmesi, engellenmesi ve mücadelesi kapsamında Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı yapılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da yer alacağı bu toplantıda, virüs ile mücadele başta olmak üzere vatandaşlara sağlanacak destekler ele alınacak. Bu çerçevede virüs ile ilgili son durumları ve bu alanda atılacak adımları ve toplantının ne zaman gerçekleştirileceği bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN CORONA VİRÜS TOPLANTISIKoronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı bugün öğleden sonra saat 14.00'da gerçekleştirilecek. Toplantıya ilişkin Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Fahrettin Altun yapmış olduğu açıklamasında, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Çarşamba günü yeni tip koronavirüs ile mücadele çerçevesinde kapsamlı bir eşgüdüm toplantısına başkanlık edecek" ifadelerine yer vermişti.Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın alınan kararlara dair bir basın açıklaması yapması bekleniyor. Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı'ndan virüsün yayılmasını engellemek başta olmak üzere çok sayıda konu başlığının ele alınması bekleniyor. Toplantıda ayrıca vatandaşlara virüsle mücadelede sağlanacak destekler açıklanacak.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@