Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Yerleşkesi Kaçak Yapı Mı?

Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yapılan Kaçak Saray açıklamaları hakkında AK Parti açıklamada bulundu. Cumhurbaşkanlığı Sarayı kaçak yapı mı, yıkılacak mı?

EMLAK HABERLERİ 03.09.2019 - 11:29 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yapılan Kaçak Saray açıklamaları hakkında AK Parti açıklamada bulundu. Cumhurbaşkanlığı Sarayı kaçak yapı mı, yıkılacak mı?

AKP Merkez Yürütme Kurulu toplantısı sonrasında parti sözcüsü Ömer Çelik önemli açıklamalarda bulundu. CHP Lideri Kemalk Kılıçdaroğlu "Bina Yasal Değil" Kemal Kılıçdaroğlu yapmış olduğu paylaşım ile kaçak saray iddiasını yeniden gündeme taşıdı. 

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Kaçak Değil! Konu hakkında açıklama yapan Çelik iddiaları kesin olarak reddederek "CHP Lideri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin kaçak olduğunu, bizim tarafımızdan çürütülen tezleri tekrarladılar.Cumhurbaşkanlığı Külliyesi milletin evidir. Orada herhangi bir şekilde kaçak durum söz konusu değildir. CHP aydınlanmış br despotizmle örgütlü bir cehalet arasında gidip geliyor. O gazi mekanın bütün izinlerin tam olduğu, herhangi bir şekilde yargı süreçlerinde bir sorun olduğu defalarca ifade edildi.Kendisinin bahsettiği Danıştay idari dava kararıyla ilgili olarak tüm süreçlerin pozitif br şekilde sonuçlandığı biliniyor. Cumhurbaşkanlığı Küllyesi'yle ilgli alınmış kararlar ve izinlere ait belgeleri arkadaşlarımız sizlere dağıtacak.Burada ağır bir vizyon, bilgilenme sorunu, maalesef adli yıl açılışını zehirlemek için ortaya atılan birtakım yalanlar sözkonusudur. Biz bunu artık çok sık görüyoruz. Dış politikada yanlış açıklamalarını deşifre etmek için uğraşmak durumunda kalıyoruz. Aynı şekilde iç politikada öyle" diyerek iddiaları bir kere daha yalanlamış oldu.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@