Dairesini Boyatmayı Düşünenler Acele Edin! Boya Fiyatlarına Zam Geliyor! Jotun, Polisan, Filli Boya Fiyatları

Havaların ısınması ile birlikte yaz aylarında dairesini boyatmayı düşünenlere kötü haber geldi. Dairesini Boyatmayı Düşünenler Acele Edin! Boya Fiyatlarına Zam Geliyor! Jotun, Polisan, Filli Boya..

Dairesini Boyatmayı Düşünenler Acele Edin! Boya Fiyatlarına Zam Geliyor! Jotun, Polisan, Filli Boya Fiyatları

Dairesini Boyatmayı Düşünenler Acele Edin! Boya Fiyatlarına Zam Geliyor! Jotun, Polisan, Filli Boya Fiyatları.. Havaların ısınması ile birlikte yaz aylarında dairesini boyatmayı düşünenlere kötü haber geldi. Dairesinde ki hatalar ve renk değişiklikleri sebebiyle duvarlarını boyatmak isteyen vatandaşları ilgilendiren haberler geldi. Buna göre ise boya fiyatlarında ki artış ilerleyen günlerde liste fiyatlarına yansıyacak.

Duvar boyalarına geçen seneden bu yana yeni gelen zamlar vatandaşların belini dükerken inşaat sektörü de bu durumdan oldukça yakınıyor. Özellikle usta işçilik fiyatlarının epey bir artması sonrasında boya fiyatlarının da yükselmesi vatandaşların ev boyatma işlerini ertelemesine sebep oluyor. Bir an önce dairesini boyatarak yeni bir görünüme kavuşmak isteyen kişiler için ise güzel haber şimdi geldi. Buna göre ise boya fiyatları araştırılırken en merak edilen markalar arasında yer alan Jotun, Polisan, Filli Boya fiyatları emlak365.com adresinde yer alıyor.

Boya Fiyatlarına Yüzde 20 Zam Geliyor!

Geçen seneden bu yana en fazla artış gösteren ürünler arasında yer alan boya fiyatlarında bu sene durum oldukça ciddi. Sene başından bu yana artan fiyatların önüne geçilemezken vatandaşlar ise ne yapacağını şaşırdı. Bir kova boya fiyatının geçen seneye oranla %250 artması vatandaşları derinden etkilerken, inşaat sektörü de bu noktada olumsuz anlamda etkilendi.

Temmuz ayında açıklanan enflasyon farkları ile birlikte her sektörde eş zamanlı olarak zam gelmesi bekleniyor. Buna göre ise Jotun, Polisan ve Filli Boya iç cephe plastik slikonlu duvar boya fiyatları belli oldu.

Jotun, Polisan, Filli Boya İç Cephe Duvar Boya Fiyatları 2022

h-jotun-4863-statement-blue_1462-evening-sky_1440x870_tcm301-167142

Gelen zam haberi sonrasında ise liste fiyatları ilerleyen günlerde değişecek. Bunun öncesinde ise Jotun, Polisan ve Filli Boya markalarında ki iç cephe duvar boya fiyatları şu şekilde..

  • JOTUN MARKALI BOYALAR: İç cephe plastik 20 kg duvar boyası 1400 TL - Orta kalite Jotun iç cephe 20 kg duvar boyası 1150 TL
  • POLİSAN MARKALI BOYALAR: Primera, P1 ve Elegans olarak üçe ayrılan Polisan'da 20 kg boya için fiyatlar şu şekilde güncellendi. Primera 15 KG boya fiyatı 360 TL. P1 slikonlu 20 KG boya fiyatı 450 TL ve Elegans Extra Mat 17,5 KG duvar boyası 900 TL.
  • FİLLİ BOYA MARKALI BOYALAR: Tek çeşit bulunduran Filli Boya'da iç cephe duvar boyası 400 TL'den başlıyor.