Dakikalar İçinde Paralar Cebinizde! Halkbank 50 Bin TL Hızlı Kredi Kampanyasını Başlattı

Acil nakit ihtiyacı yaşayan müşteriler Halkbank'a başvuru yaparak dakikalar içerisinde hızlı kredi kullanabiliyorlar. Halkbank hızlı kredi kampanyasının avantajları nelerdir? 

Finans 12.09.2021 - 18:56 12.09.2021 - 19:03 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik görünüm son dönemlerde vatandaşlar açısından iyice bozuldu. Yüksek enflasyon ile karşılaşan vatandaşlar Türk lirasının hızlı değer kaybı ile hayat pahalılığı sorunu yaşamaya başladılar. Ailelerinin geçimini sağlamakta güçlük çeken vatandaşların ek kaynak ihtiyaçları ise zirveye çıktı. Halkbank da bir kamu bankası sorumluluğu ile hareket ederek acin nakit sıkıntısı yaşayan müşterilerine yönelik bir kredi kampanyası başlattı. 

HALKBANK HIZLI KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Halkbank'ın ihtiyaç kredisi çeşitlerinden birisi olan hızlı kredi ile müşterilere çok kısa bir süre içerisinde finansman desteği sağlanmaktadır. Acil olarak nakit sıkışıklıklarını çözmek isteyen vatandaşlar Halkbank'a başvuru yaptıklarında herhangi bir beklemeye ve uzun banka işlemlerine maruz kalmadan kredi kullanabiliyorlar. Çözüm odaklı bir kredi kampanyası olan hızlı kredi son dönemlerin en çok başvuru yapılan kredi kampanyalarından birisi oldu. 

HALKBANK HIZLI KREDİ KAMPANYASI İLE NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKİLİR?

Halkbank hızlı kredi kampanyasının tüm detaylarını açıkladı. Müşterilerinin nakit sorunlarına bu şekilde çözüm üreten Halkbank hızlı kredi kampanyası kapsamında en az 1.000 TL ve en fazla da 50 Bin TL ihtiyaç kredisi verilmeye başlandığını ilan etti. 36 aya kadar vade imkanı ile kullanılabilen bu ihtiyaç kredisi nakit sıkışıklıklarına köklü bir çözüm üretebiliyor. 

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NE ZAMAN SONUÇLANIR?

Halkbank'a çeşitli kanallar üzerinden hızlı kredi başvurusu yapan müşteriler bu kredi başvurularının ne zaman sonuçlanacağını da merak ediyorlar. Kampanyanın adında olduğu gibi hızlı kredilere hızlı bir şekilde yanıt verilmektedir. Kredi başvurusu yapılan gün başvurularına cevap alabilen müşteriler yine aynı gün talep ettikleri kredi tutarlarını hemen bankadan tahsil edebiliyorlar. 

HALKBANK HIZLI KREDİ KAMPANYASI DETAYLARI

Halkbank hızlı kredi kampanyasından yararlanan müşteriler kendilerini güvence altına alabilmek için hayat sigortası yaptırabilmekteler. Ayrıca kredi borçlarının ödenmesi için vade süresinin dolmasının beklenmesine de gerek olmuyor. İsteyen müşteriler kredi borçları için ara ödemeler yapabildikleri gibi yine tercih ederlerse borçlarının tamamını kapatabiliyorlar. Bu durumda da diğer bankalarda olduğu gibi ekstra erken ödeme tazminatı ödemek gibi bir durum ile karşılaşılmıyor. 

HALKBANK 50 BİN TL HIZLI KREDİ KAMPANYASI

50 bin tl hızlı kredi hesaplama

Halkbank'tan hızlı kredi başvurusu yapan müşterilere bu banka taqrafından aylık yüzde 1,63 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL kredi çeken müşteriler bankaya kredi taksiti olarak 1.947 TL ödeme yapıyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise Halkbank tarafından 70.121 TL olarak bildirildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@