DAP Yapı İzmir Konut Projesini Erken Teslime Hazırlanıyor!

Türkiye'nin en büyük konut üreticileri arasında yer alan DAP Yapı tarafından İzmir'de inşa edilen Dap Yapı İzmir konut projesi için teslim tarihi öne çekiliyor!

İZMİR KONUT PROJELERİ 20.03.2019 - 20:00 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

Türkiye'nin en büyük konut üreticileri arasında yer alan DAP Yapı tarafından İzmir'de inşa edilen Dap Yapı İzmir konut projesi için teslim tarihi öne çekiliyor!

Türkiye'nin en büyük konut üreticilerinden biri olan DAP Yapı tarafından İzmir'de gerçekleştirilen DAP Yapı İzmir konut projesi için indirimli fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri ile satışlar tüm hızı ile devam ediyor. Biri 30 katlı diğeri 31 katlı olan iki blok halinde yükselen projede toplam 707 adet daire bulunurken yine blokların altı cadde mağazalarına ayrılıyor ve bu sayede projeden ev alanların mağazalar ile ünlü markalar ayaklarının altına seriliyor. Dap Yapı İzmir Teslim Tarihi Öne Çekiliyor! Teslim tarihi hakkında açıklamalarda bulunan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Herkes İstanbul depreminden bahsediyor ama İzmir, kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına tamamen birinci derece deprem bölgesinde.Biz nasıl İstanbul’daki projelerimizde önce güvenlik diyorsak, İzmir’de de aynı ciddiyetle hareket ediyoruz. Bu tarz projelerde 20 metrelik temel derinliği makul ve güvenilir kabul edilir. Ama İzmir’in en güvenli binasını yapmak istedik ve 61 metre kadar derine inmeyi başardık. Yani bir bina ölçüsü olarak 21 kat yerin üstüne yapacağımıza o 21 kat kadar mesafeyi yerin altına indirdik.Temeli attık, Otoparkı da yerin altına çektik. Bu sayede de yer üstünde otopark olarak ayırdığımız bölgeyi peyzaj ve çocuk alanı gibi sosyal yaşam alanlarına dönüştürüyoruz. Kısacası İzmir’e yakışanı yaptık, Kaba inşaatı Ağustos 2019’da bitireceğiz. Şu an ayda 10 kat 10 kat eklenerek projemiz yükseliyor. Projedeki teslim tarihini Aralık 2020 diye açıklamıştık. Ancak teslim tarihini bir DAP geleneği olarak erkene çekiyoruz. Daha önceki projelerimizde yaptığımız gibi, DAP İzmir’i de erken teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.DAP Yapı İzmir Fiyatları Ne Kadar?DAP yapı fiyat listesi ile satışa sunulan konutlar için belirlenen en düşük satış fiyatı 299 bin lira olarak uygulanıyor. Projede sınırlı sayıda konut kalırken gelen yoğun talep ile satışların kısa sürede tamamlanması bekleniyor. Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@