DAP Yapı Nişantaşı Koru Konut Projesi Evleri Fiyat Listesi Yayımlandı Mı?

Türkiye'nin en büyük konut markaları arasında yer alan DAP Yapı ile Emlak Konut GYO işbirliği ile hayata geçirilen Nişantaşı Koru Konut projesi için avantajlı fiyatlarla ön talep toplama dönemi başladı.

İstanbul Konut Projeleri 10.06.2021 - 12:06 10.06.2021 - 12:06 Serhat Karaman

Ev sahibi olmak isteyen kişilerin markaların konut projeleri kampanyalarını yakından takip etmeye devam ederken özellikle de bahar ayına özel olarak başlatılan lansman çalışmaları ile sunulan düşük fiyatlar fırsat sunuyor. Bahar ayına özel olarak lansman çalışması yapan firmalardan biri de DAP Yapı oldu. 

Türkiye'nin en büyük inşaat şirketlerinden biri olan çok sayıda konut projesini hayata geçiren DAP Yapı, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçireceği dev projede ön lansman dönemi ile Nişantaşı Koru evleri fiyat listesi de merak konusu olmuştu. 

NİŞANTAŞI KORU FİYAT LİSTESİ YAYIMLANDI MI?

Teras Loft daire tipleri ile de büyük yankı uyandıran ve lüksün yeni tanımı sloganı ile satışa sunulan Nişantaşı Koru konut projesi kapsamında 160 özel daire satışa sunuluyor. Lansmana özel ön talep süreci ile satışa sunulan projede satış fiyat listesi yayımlanmazken satış ofislerine giden kişilere müşteri danışmanları tarafından bilgilendirmede bulunuluyor.

DAP YAPI NİŞANTAŞI KONUT PROJESİ NEREDE?

İstanbul konut projeleri arasında yer alan Nişantaşı Koru konut projesi değişik mimarisi ve sunmuş olduğu özellikleri ile dikkat çekiyor. DAP Yapı İnşaat tarafından hayata geçirilen konut projesi adını aldığı Nişantaşı ilçesinde yer alıyor. Marmara Üniversitesi'nin bulunduğu arsa üzerine kurulu bulunan DAP Nişantaşı Koru Projesi sağlıklı ev konsepti ile inşa ediliyor. 

Kentin kalbinde yer alan konut projesi Ihlamur Kasrı ile komşu konumu Amerikan Hastanesine 420 m, City's alışveriş merkezine 450 m, Abdi İpekçi Caddesi'ne 750 m ve Teşvikiye Camisine 500 metre yürüyüş mesafesinde yer alan proje araç ile Taksim'e 2.4 km uzaklıkta bulunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@