Dar Gelirlilere Halkbank'tan Kredi Desteği Geldi! Bin Liradan 10 Bin Liraya Kadar Ödeme Yapılıyor!

Halkbank’tan cazip kredi fırsatları duyurulmaya devam ediyor. Nakde ihtiyacı olanlara 1.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar kredi desteği sunuluyor. İşte detaylar…

Finans 30.04.2022 - 17:20 30.04.2022 - 17:22 Duygu Dilan Duman

Bireysel ihtiyaçları için özellikle bayram öncesinde nakde sıkışan vatandaşların 10.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarının karşılanması adına Halkbank harekete geçti. Birçok farklı kesimden vatandaşın yaşadıkları nakit sıkıntılarının çözümünde cazip seçenekler sunuluyor. Ayrıcalıklı geri ödeme planlarından da yararlanarak vatandaşların nakit ihtiyaçlarını kolayca karşılamaları sağlanacak. En uygun kredi fırsatlarından yararlanmak isteyenler ayrıca dijital kanallar üzerinden de başvurularını yapabilecekler.

10 Bin Liraya Kadar Nakit Desteği!

Halkbank’ın Hızlı Kredi kampanyası ile en uygun oranlar sunulmaya devam ediyor. İhtiyaç kredilerinde cazip seçeneklere yer veren ve vatandaşların tüm bireysel nakit ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan Halkbank, yüzde 1,71 faiz oranları ile 1.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar nakit sıkıntısı çekenlere kredi ödemesi gerçekleştiriyor. Hızlı başvurusu yöntemlerini izleyerek işlem yapabilir ve ister bayramdan önce ister bayramdan sonra nakit kredinizi Halkbank güvencesi ile anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik kredi başvuruları ve kullanımı 7 gün 24 saat yapılabilmektedir.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

halkbank konut kredisi-16

Halkbank’ın en kolay kredi fırsatından yararlanmak isteyenlere cazip oranlar sunuluyor. 10.000 TL kredi için 36 ay vade imkanı ile yüzde 1,71 faiz oranları sunuluyor. Bu kapsamda 10.000 TL için aylık taksit tutarı 395.61 TL olarak belirlenmiştir. 52,50 TL tahsis ücreti ödeyerek yararlanabileceğiniz kredi kapsamında yüzde 1,71, tahsis ücreti ödemeden kredi kullanımlarında ise yüzde 1,76 faiz oranları işletilmektedir. Bireysel nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında Halkbank’ın avantajlı seçenekleri devam ediyor.

Halkbank 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Hızlı Kredi ile Halkbank müşterilerinin 1.000 TL’den 10 bin TL’ye kadar tüm nakit ihtiyaçları için başvurularını en hızlı yöntemler ile gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır. Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil veya Web Sitesi üzerinden, kredi kullanmak isteyen vatandaşların hızlı başvurularını iletmeleri mümkündür. Kredi politikası kapsamında aynı gün içinde kredi başvurusu değerlendirilmektedir. SMS ile değerlendirme sonucunun gelmesinin ardından diğer başvuru adımlarının takip edilmesi yeterlidir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@