Dara Düşene Hemen 50 Bin TL! İş Bankası'na Bu Yolla Başvuranlara Hemen Veriliyor!

Nakit sıkışıklığı yaşayan müşterilerine özel çözüm üretmesi ile bilinen İş Bankası finansal sorunları tarih yapan ihtiyaç kredisi kampanyası ile bankacılık sektöründe çok büyük ses getirdi.

Dara Düşene Hemen 50 Bin TL! İş Bankası'na Bu Yolla Başvuranlara Hemen Veriliyor!

Türkiye'de çok sayıda vatandaşın nakit ihtiyaçları karşısında yaşadıkları sorunlar çözüm beklerken bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları büyük ilgi görmeye devam ediyor. Vatandaşlar kendilerine uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırırken bazı bankalar ön plana çıkmaya başladı. Bu bankalardan birisi de İş Bankası oldu.

İŞ BANKASI HEMEN NAKİT ÖDEME YAPIYOR

İş Bankası tarafından uygulamaya sokulan ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşteriler anında 50 Bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisini kullanabiliyorlar. Bu şekilde yaşanan finansal sorunları kökten çözen müşteriler kolay ödeme seçeneklerini de kullanıp ekonomik olarak büyük bir rahatlık elde edebiliyorlar.

HEMEN ÇEK 3 AY SONRA ÖDEMEYE BAŞLA

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere verilen bir imkan da bu kredilerin geri ödemesinde oldukça ucu açık imkanlar sağlanması oluyor. Bugün ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler hemen bu kredinin geri ödemelerini yapmak zorunda kalmıyorlar.

Finansal sorunları ile uğraşmaktan bunalmış olan insanları hemen yeni bir ödeme sürecine sokmak istemeyen İş Bankası, ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerine 3 ay ödemesiz dönem imkanı tanıyor. Bu şekilde müşteriler 90 gün boyunca herhangi bir ödeme yapmak durumunda kalmıyorlar.

3 ay süreyle bütçelerini toparlayan vatandaşlar daha sonraki süreçte kredi geri ödemelerini yaparken ciddi bir sorunla karşı karşıya kalmıyorlar. Kredi geri ödemeleri için bu şekilde sağlıklı bir ödeme yapılabilmesine imkan tanınmış oluyor.

50 BİN TL ANINDA KREDİ HESAPLAMA

İş Bankası'ndan 50 Bin TL anında kredi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık 1,60 kredi faizi uygulanıyor. Bu kapsamda 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.936 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Vade sonuna gelindiğinde herhangi bir gecikmeye düşülmediğinde toplamda bankaya 69.715 TL ödeme yapılmış oluyor.

iş bankası anında kredi-1

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası'ndan anında kredi başvurusu yapmak isteyenler bunun yollarını merak ediyorlar. İş Bankası bu kredi kampanyasında tanıdığı ödeme kolaylığı gibi başvuru konusunda da kolaylıkla başvuru yapılabilmesini sağlıyor.

İşCep, İnternet Şubesi ve bankamatiklerden İş Bankası müşterileri anında kredi başvurusunda bulunup 50 Bin TL ihtiyaç kredisini hemen çekebiliyorlar. Böylelikle uzun sürecek başvuru süreçleri devre dışı kalmış oluyor.