David - Victoria Beckham Çifti 44 Milyon Dolara Yeni Ev Satın Aldı!

Dünyanın en ünlü çiftleri arasında gösterilen David - Victoria Beckham çifti rekor fiyata yeni bir ev satın aldı. Detaylar haberimizde!

EMLAK MAGAZİN 05.08.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Dünyanın en ünlü çiftleri arasında gösterilen David - Victoria Beckham çifti rekor fiyata yeni bir ev satın aldı. Detaylar haberimizde!

En çok kazanan futbolcuları arasında yer alan ve yakışıklığı ile genç kızların sevgilisi olan David Beckham örnek aile yaşantısı ile de göz dolduruyor. Pop yıldızı baharat kızlar grubunun üyesi Victoria ile yaptığı evlilği ve çocukları ile magazin gündeminden düşmeyen yıldız futbolcu yeni bir emlak yatırımına imza attı. 44 Milyon Dolar Ödedi, Yeni Ev Satın Aldı! Baharat Kızlar grubunun solisti iken kariyerinin en parlak noktasında David Beckham ile evlenen Victoria Beckham yeni ev satın aldı. Dünyanın en çok tanınan ve en sevilen çiftleri arasında gösterilen  David - Victoria Beckham çifti çocukları ile örnek aile yaşantılarına devam ederken bir yandan da yeni yatırımlar yapmayı sürdürüyor. İkilinin en son yatırımı ise yine gayrimenkule oldu.   David - Victoria Beckham çifti adeta bir servet ödeyerek yeni ev satın aldı. Çiftin yeni yuvalarına 44 milyon dolar ödedikleri açıklandı. Miami Şehrinin En Lüks Yerinden Ev AldılarÖzellikle de reklam kazançları ile dudak uçuklatan çiftin yeni evlerinin Amerikanın Miami şehrinin en pahalı bölgesinde olduğu açıklandı. Yeni evlerine 245 milyon lira ödeyen çiftin villasının çatısında kendisine ait bir helikopter pisti, spor salonu ve barı olduğu belirtiliyor. Görsel mimarisi ile dikkat çeken villanın mimarı ise Irak asıllı İngiliz mimar Zaha Hadid olduğu belirtiliyor. Ünlü çiftin çocukları ile beraber her boş vakitlerini yeni evlerinde geçirmeyi planladıkları söylenirken Victoraia Beckham'ın yeni evin dekorasyonu için alışverişe başladığı öğrenildi.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@