Evde Yılbaşı Dekorasyonu İçin Pratik ve Yaratıcı Fikirler!

Koranavirüs başta olmak üzere terör saldırıları, depremler, yangınlar, sel felaketleri, fırtınalar gibi insanlık tarihine kara bir damga vuran 2020 yılının son günlerini yaşarken 2021 yılı bu nedenle daha da önem kazandı.

Evde Yılbaşı Dekorasyonu İçin Pratik ve Yaratıcı Fikirler!

Koranavirüs başta olmak üzere terör saldırıları, depremler, yangınlar, sel felaketleri, fırtınalar gibi insanlık tarihine kara bir damga vuran 2020 yılının son günlerini yaşarken 2021 yılı bu nedenle daha da önem kazandı. Bu sene pandemi nedeni ile kalabalık yılbaşı partileri yerine evde ailelerin kendi başlarına kutlayacakları partilere bırakacak. İşte evde yılbaşı dekorasyonu için pratik ve yaratıcı fikirler ve öneriler...

Bu sene pandemi nedeni ile 2021 yılında çok kalabalık yılbaşı partileri yerine evde aile ile beraber başbaşa geçecek yılbaşı kutlamaları ağırlık kazanacak. Bu nedenle bu sene evde yılbaşı dekorasyonu için pratik ve yaratıcı fikirler de öne çıktı.EVDE YILBAŞI DEKORASYONU İÇİN NELER YAPILABİLİR?Bu sene evde yılbaşı kutlamaları ağırlık kazanacağı için dekorasyon fikirleri de aranmaya başlandı. Evinde ailesi ile mutlu ve sakin bir yılbaşı geçirmek isteyenler için en önemli etkinlik yılbaşı ağacı olarak öne çıkıyor. 

Artık çok daha ucuz fiyatlarla satılan yılbaşı ağaçları bu sene Muhteşem Cuma indirimler ile çok daha ekonomik fiyatlarla satılıyor. Bazı sitelerde tüm süsleri ile dahil yılbaşı ağaçları fiyatları yer alırken bazı sitelerde ise yılbaşı ağaç süslemeleri ayrı fiyatlarla yılbaşı ağacı ise ayrı fiyatlarla satılıyor. Bu nedenle pandemi nedeni ile dışarı çıkmadan alışveriş yapmak isteyen kişilerin mutlaka fiyat karşılaştırması yaparken bu kriterleri göz önünde bulundurması gerekiyor. 

KAR SPREYLERİ İLE CAMLARI SÜSLEYEBİLİRSİNİZ! Artık kırtasiyelerde dahi satılan kar spreyleri ile camlarınızda sanat eserleri yaratabilirsiniz. Bunun için internetten bulacağınız hazır kalıpları kullanıyorsunuz. Kalıpların çıktısını aldıktan sonra kullanacağınız yüzeye yapıştırarak üzerine kar spreyi sıkıyorsunuz. Kalıbı aldıktan sonra ise camda  birbirinden güzel şekiller ortaya çıkıyor. BİRBİRİNDEN ŞIK YILBAŞI SOFRALARI Aileniz ve sevdikleriniz ile başbaşa bir yılbaşı için sofra süslemesine de dikkat edin. Sofranızda her zaman kullanmış olduğunuz takımların yerine özel yemek ve servis takımlarınızı kullanın. Mümkünse yılbaşı konseptine uygun kırmızı tonlarında peçeteler ve masa örtüsü sermeye çalışın. Emlak365.com


Yorumlar (0)