Dekoratif Kapı ve Duvar Süslerinde Ufak Detaylarla Fark Yaratın

Ufak detaylarla fark yaratan dekorasyon trendleri arasında bulunan dekoratif kapı ve duvar süsleri son derece geniş seçeneklere sahiptir.

Dekoratif Kapı ve Duvar Süslerinde Ufak Detaylarla Fark Yaratın

Dekoratif kapı ve duvar süsleri yeni nesil dekorasyon trendleri için tercih edilen farklı alternatifler arasında yer almaktadır. Duvar ve kapılara çerçeve gibi ürünleri kullanarak daha hoş bir hava yaratabilirsiniz. Özellikle el yapımı süsler, makrome çalışmaları, pleksi baskılı süslemeler ve benzer duvar objeleri kullanarak değişik bir stil yaratabilirsiniz.

Duvarlarda tercih edilen birçok fotoğraf çerçevesinin yanı sıra, değişik bir şekilde kullanacağınız süslemeli ürünlerle aradığınızı kolaylıkla bulacaksınız. Duvar saatleri, çerçeveler ve benzer süslemelerle birlikte kullanılacak olan birçok seçenekle ortaya çıkmaktadır.

Kapı Süsleri

Klasik olarak tercih edeceğiniz birçok uygulama iç ve dış kapı dekorasyonu konusunda önem kazanmaktadır. Birbirinden renkli kapı süsleri ve el yapımı ürünlerle nostaljik ya da modern etkilerin ortaya çıktığı ürünleri oluşturabilirsiniz. Kapılarınızı en iyi şekilde kullanacağınız birçok farklı ürün için internetteki ürün modellerini inceleyebilirsiniz. Genel olarak kullanılan birçok üründe olduğu gibi bu ürünlerde de ihtiyacınız olan çok sayıda renk, desen ve model alternatifinden yararlanmanız mümkün olacaktır. Bilgi almak istediğinizde değişik kapı süslerini sipariş edebilirsiniz. Kapı süslerini kapınızın içine ya da dışına uygulayarak daha farklı halde tercih edebilirsiniz.

Çelenkli Süslemeler

En klasik süslemeler arasında bulunan çelenkli süslemeler kapı süslemeleri olarak çok şık görünür. Genelde yılbaşı yaklaşırken Noel süslemeleriyle uyumlu olan bu süsler, sene boyu farklı şekillerde kullanılabilir. Mesela daha doğal bir görünüm söz konusu olduğunda jüt ve kuru çiçekler kullanılarak çelenkler üretilebilir. Şık duvar dekorasyonu çeşitlerini de bu tür çelenklerden yana tercih edebilirsiniz. Özellikle süslemeler ve şık ürün grupları arasında yer alan birçok çerçeveyi ışıklandırma kullanarak daha farklı hale getirebilirsiniz. Süsleme konusunda birçok avantaj elde etmek istediğinizde hazır olan duvar dekorasyon ürünlerini kullanabilirsiniz.

Çerçeveler

Antre, oda ya da ev giriş çıkışlarında kullanacağınız çerçeveler son derece özeldir. Fotoğraf ya da resim tablosu olarak kullanacağınız birçok ev giriş dekorasyonu önerisini de değerlendirebilirsiniz. Modern dekorasyonlarda da pleksi baskılarla, öne çıkan bu ürünler son derece kişisel bir hale gelebilir. Farklı çerçeve modellerini tercih ederek birçok değişik dekorasyon stilini dekorasyon stiliyle ortaya çıkarabilirsiniz. Birbirinden keyifli kedi resimleri, eşya ve natürmort çalışmaları yaşam alanlarınızı hareketlendirebilir. Sipariş üzerine birçok ürün çeşidini kendi zevkinize göre özelleştirmeniz mümkün olacaktır.

SONRAKİ HABER