Deli mi ne kimdir? Ali Abdülselam Yılmaz gözaltına alındı! İlk ifadesi ortaya çıktı!

Youtube’da çektiği videolarla ünlü olan deli mi ne? Kanalının sahibi Ali Abdülselam Yılmaz, Liverpool ile Chelsea arasında gerçekleşen UEFA Süper Kupa Finalinin 14.

Gündem 15.08.2019 - 16:05 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Youtube’da çektiği videolarla ünlü olan deli mi ne? Kanalının sahibi Ali Abdülselam Yılmaz, Liverpool ile Chelsea arasında gerçekleşen UEFA Süper Kupa Finalinin 14. dakikasında sahaya atlamasından dolayı gözaltına alındı. Ali Abdülselam Yılmaz’ın ilk ifadesi ortaya çıktı. Vatandaşlar merakla, Deli mi ne kimdir? Ali Abdülselam Yılmaz kimdir, kaç yaşında? Neden gözaltına alındı? Sorularının cevaplarını aramaya başladı. Peki, Deli mi ne kimdir? Ali Abdülselam Yılmaz kimdir, kaç yaşında? Neden gözaltına alındı?

Dün akşam Türkiye için önemli bir yere sahip olan UEFA Süper Kupa Finali İstanbul’da gerçekleşti. İstanbul’da gerçekleştirilen Liverpool ile Chelsea arasında oynanan UEFA Süper Kupa Finali’nin 14. dakikasında sahaya “deli mi ne?” kanalının sahibi Ali Abdülselam Yılmaz atladı.Vatandaşlar merakla, Deli mi ne kimdir? Ali Abdülselam Yılmaz kimdir, kaç yaşında? Neden gözaltına alındı? Sorularının cevaplarını aramaya başladı. Peki, Deli mi ne kimdir? Ali Abdülselam Yılmaz kimdir, kaç yaşında? Neden gözaltına alındı?Dün saat 22.00’de Liverpool ve Chelsea arasında oynanan UEFA Süper Kupa Finali Dolmahçe’deki Vodafone Park’ta oynandı. Maç esnasında bir şahıs tribünden sahaya atlayarak kuzey tribününe doğru koşarak güvenlikleri peşinden sürükledi. Özel güvenlik görevlileri tarafından yakalanan Ali Abdülselam Yılmaz, ve 4 arkadaşı Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İstanbul Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı.İLK İFADESİ ORTAYA ÇIKTI!Youtuber Ali Abdülselam Yılmaz’ın emniyete verdiği ifadede, “Heyecanlandım maçın 14. dakikasında sahaya atladım. Orta sahaya koştum ve gol sevinci hareketi yaptım. Sonra kuzey tribüne doğru koşarken özel güvenlik görevlileri yakaladı. Arkadaşlarım çekim yapmış ondan haberim yok” dediği öğrenildi. Öte yandan Yılmaz’ın Antalyaspor taraftarı olduğu ortaya çıktı.GÖZALTINA ALINDI!Emniyette işlemleri bitirilen Ali Abdülselam Yılmaz ve 4 arkadaşı “Sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanun” kapsamında Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayına sevk edildi.DELİ Mİ NE KİMDİR? ALİ ABDÜLSELAM YILMAZ KİMDİR?Youtube’da video çekerek ünlü olan Ali Abdülselam Yılmaz, uzun süredir çektiği videolarla dikkat çekiyordu. Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu beden eğitimi bölümünden mezun olan Ali Abdülselam Yılmaz heyecan dolu çektiği videolarla tanınıyor. Youtube fenomeni olarak sosyal medyada sıkı bir takipçi sayısına sahip olan Fester Abdü'nün gerçek ismi ve soyadı Ali Abdülselam Yılmaz'dır.
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@