Demet Akalın Fatma Teyzenin Evinin Son Halini Paylaştı!

Manavgat'ta çıkan orman yangınında evi kül olan ve evinin bahçesinde yerde yattığı görüntüleri ile görenleri duygulandıran Fatma Teyzenin evini Demet Akalın yaptırdı!

Demet Akalın Fatma Teyzenin Evinin Son Halini Paylaştı!

Antalya'da 28 Temmuz tarihinde başlayan ve günlerce söndürülemeyen orman yangınları yerleşim yerlerine de sıçramış, alevlerin arasında kalan çok sayıda ev küle dönmüştü. Bu evlerden biri de Hatice Teyzenin eviydi.

Küle dönen evinin önünde yere atılan yataktaki görüntüsü ile akıllara kazınan Fatma Teyze tüm Türkiye'yi duygulandırırken yardım kampanyalarına destek veren ünlü şarkıcı Demet Akalın Fatma Teyze'nin evini yaptırma sözü vermişti.

DEMET AKALIN SÖZÜNÜ TUTTU, FATMA TEYZENİN EVİNİ YAPTIRDI!

Antalya'nın Manavgat ilçesinde yaşanan orman yangını nedeniyle zarar görenlere yardım kampanyaları başlatılırken o dönemde görüntüleri ile sosyal medyada çok konuşulan Fatma Teyzenin evi için Demet Akalın söz vermiş ve "Teyzemi buldum evini döşemesi, yatağı bizden. En yakın zamanda dernek kurucam. Çok yardım geliyor" paylaşımında bulunmuş AHBAP platformunun kurucusu Haluk Levent'e atıfta bulunarak "Şu dünyada işe yaradığını hissetmek" paylaşımı ile evi kısa sürede tamamlayacaklarını dile getirmişti.

demet-akalın-fatma-teyzenin-evi

49 yaşında olan Demet Akalın daha önce yapmış olduğu paylaşımında evin yapımına başladıklarını duyururken son paylaşıımı ile ise Fatma Öksüzoğlu'nun evini tamamladıklarını ve kısa sürede teslim edecekerini açıkladı.

Fatma teyzenin evini haftaya full bir şekilde teslim edeceklerini belirten Demet Akalın'ın bu paylaşımının altına kısa sürede beğeni ve yorum yağmuru yaşandı. Pek çok kişi destek verirken bazı hayranları ise daha güzel bir ev yaptırabileceği yönünde eleştirilerde bulundu. Demet Akalın'ın sosyal medyada 6,7 milyon takipçisi bulunuyor.

SONRAKİ HABER